Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobić na wakacje - PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarobić na wakacje - PPA (/Temat-Zarobic-na-wakacje-PPA-72969)

Strony: 1 2 3


RE: Zarobić na wakacje - PPA - dawid327 - 04-07-2014 15:04

Od 1 lipca siedzę w szpitalu i mimo tego , że mam laptopa z dostępem do internetu to nie wiele działam...

Dziś wpadł lead za 0.06 $ także bogactwo , przeniosłem leady na FC mam tam konto Ultimate , nie wiem dlaczego Big Grin ale takie leady nie powinny teraz wpadać . W jaki sposób mogę sprawdzić czy jestem podpięty pod kogoś na FC ?


RE: Zarobić na wakacje - PPA - Arivi - 04-07-2014 15:27

Każdy ma konto Ultimate Wink
Słyszałem, że na CPAgrip stawki są wysoko nieziemskie Wink


RE: Zarobić na wakacje - PPA - cord - 04-07-2014 16:54

i nieziemsko wysoka konwersja Big Grin na cpagrip Big Grin


RE: Zarobić na wakacje - PPA - dawid327 - 05-07-2014 07:49

Czyli co zmieniać linki na CPAgrip ? nie posiadam tam jeszcze konta , także zrobię sobie wstępne rozeznania co i jak się tam odbywa , może przy tego że założę tam konto to znajdę jakiegoś mentora , bo w sumie z nikim nie współpracuję. Choć wiadomo że nikt za nas roboty nie zrobi.


RE: Zarobić na wakacje - PPA - hidofo - 05-07-2014 20:06

Mi się udało! W tym roku sam zarobiłem na swoje wakacje, wybrałem tanie przewozy autokarowe, moim zdaniem zawsze warto oszczędzać, i wakacje nad morzem, nie polskim. Mam nadzieję, że w przyszłym roku także mi się uda, bo chciałbym wyjeżdżać co rok.


RE: Zarobić na wakacje - PPA - poduszka12 - 05-07-2014 20:42

(05-07-2014 20:06)hidofo napisał(a):  Mi się udało! W tym roku sam zarobiłem na swoje wakacje, wybrałem tanie przewozy autokarowe, moim zdaniem zawsze warto oszczędzać, i wakacje nad morzem, nie polskim. Mam nadzieję, że w przyszłym roku także mi się uda, bo chciałbym wyjeżdżać co rok.

Czy mi się wydaje czy to jest reklama? Użytkownik posiada 1 post.
Człowieku tutaj każdy zarabia, nie masz się czym chwalić.


RE: Zarobić na wakacje - PPA - mordimer12 - 05-07-2014 21:23

@offtop

poduszka12 to nie jest reklama bo jest 1% ze ktoś w to kliknie i się tym zainteresuje. W 99% chodzi o to żeby zdobyć backlink do jego strony dzięki któremu jego strona się pozycjonuje Smile napisał w tym temacie a nie innym, żeby był minimalnie zbliżony do tematu (wakacje) bo dziwne, jeśliby napisał ten post w temacie firesuba Big Grin

taki offtopik xd


RE: Zarobić na wakacje - PPA - dawid327 - 06-07-2014 10:20

Hah zniszczę jego plany i nie kliknę Big Grin głupotą jest pisać takie posty na forum takim jak to Big Grin

ps. zauważyłem , że po przeniesieniu linków do FC w zakładce statystyki wychodzi na to , że nikt nie wchodzi na mojego bloga i w linki , a wchodząc w panel wordpressa są wyświetlenia. ocb?


Zarobić na wakacje - PPA - Vasaki - 25-02-2018 10:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.