Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Kto planuje zgarnąć MacBooka ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Kto planuje zgarnąć MacBooka ? (/Temat-Rozwiazane-Kto-planuje-zgarnac-MacBooka-729)

Strony: 1 2 3


RE: Kto planuje zgarnąć MacBooka ? - skibixd - 19-01-2010 15:25

Ja mam 148 ptz i co mi radzice zamówić... ? Trochę obawa bo mam założone trochę fake kont na zlistera xD Więc jak mi to konto zbanują to mam już drugie :]


RE: Kto planuje zgarnąć MacBooka ? - xPietrek - 22-01-2010 20:16

@skibixd
Jak masz fake konta to szkoda zamawiać bo i tak Cie zbanują jak nieumiejętnie je zakładałes. Z jednego komputera wszystkie założone ? Ile ich masz ?

Za 148 PTZ to jakas gre... za 100 PTZ.
Tylko jak to sie ma do mojego tematu Tongue


RE: Kto planuje zgarnąć MacBooka ? - skibixd - 22-01-2010 23:21

No z jednoego kompa. 21 kont xD Ale na takie wirtualne osoby xD
Jak coś to sprzedam na allegro konto ;p


RE: Kto planuje zgarnąć MacBooka ? - Bolt - 23-01-2010 18:16

Ja kiedyś myślałem nad MacBookiem ale nie będę miał tyle kasy żeby zapłacić za niego cło i vat Big Grin Cóż wolę na razie tańsze nagrody Smile


RE: Kto planuje zgarnąć MacBooka ? - Draker - 24-01-2010 11:16

Ja długo nad tym myślałem, lecz niestety nie wyrobię się z punktami... :/ Gdyż mam około 900 Tongue No ale w planach mam Netbook Dell, w osteczności PS3/Xbox lub paypal gift jakiś (zobaczymy w jakiej będzie cenie).
Poza tym Macbook w Polsce jest cholernie drogi, więc Vat wyniósłby kilkaset złotych. (nie mówię, że się nie opłacaTongue)


RE: Kto planuje zgarnąć MacBooka ? - xPietrek - 24-01-2010 11:18

To ja będę musiał zapłacić VAT od Polskiej ceny...? Czy od tej z USA ? ( $999 )


RE: Kto planuje zgarnąć MacBooka ? - Draker - 24-01-2010 11:24

(24-01-2010 11:18)xPietrek napisał(a):  To ja będę musiał zapłacić VAT od Polskiej ceny...? Czy od tej z USA ? ( $999 )

Hmm, no właśnie nie wiem, ale w USA oni to kupili za 999$ i zapłacili od tego podatek VAT. Więc hmm... chociaż... LOCKERZ na przesyłce pisze wartość przedmiotu i pewnie od tego + wartości przesyłki jest VAT, ale jeśli ktoś wie dokładnie to proszę aby się wypowiedział Tongue

Btw. Dlaczego my mamy płacić VAT od czegoś, za co został już zapłacony ten podatek - tylko, że w innym kraju? Nie rozumiem tego :S


[Rozwiązane][Rozwiązane]Kto planuje zgarnąć MacBooka ? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.