Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
damcio1010 - Dziennik pracy ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: damcio1010 - Dziennik pracy ! (/Temat-damcio1010-Dziennik-pracy-72292)

Strony: 1 2 3 4


RE: damcio1010 - Dziennik pracy ! - Por2010 - 15-07-2013 21:27

życzę powodzenia Smile


RE: damcio1010 - Dziennik pracy ! - marpaw9697 - 16-07-2013 14:23

Zycze dalszych sukcesow


RE: damcio1010 - Dziennik pracy ! - damcio1010 - 16-07-2013 17:36

Elo chłopoki i dziewczęta Big Grin

Mam pytanie do was w związku z pozycjonowanie filmików na yt. Otóż dzieją się moim zdaniem rzeczy dziwne. Mam pewna niszę która kiedyś była na pierwszej stronie (5 pozycja) i miałem z niej zarobek doputy doputy nie spadła wiec postanowiłem ją znowu wypromować ale dziwi mnie fakt, że im więcej dodaje komentarzy do akceptacji i lików tym niżej spada o co w tym chodzi Big Grin?


RE: damcio1010 - Dziennik pracy ! - damcio1010 - 31-07-2013 22:23

Siema chłopaki i dziewczyny po krótce co tam u was jak zarobki Smile?

Wiem, wiem ostatnio zaniedbałem swój dziennik ale od dnia dzisiejszego wraca on do normy. W końcu 10 miejsce w konkursie zobowiązuje Big Grin

Wprowadzam kilka zmian od dnia dzisiejszego nie numeruje kolejno dni bo nie ma to większego sensu postaram się go aktualizować codziennie około godz. 22:00. No to jedna z tych zmian natomiast druga. Hm... Będę wam pisał codzienne moje zarobki aby można było spostrzec czy jest progres.

Co dzisiaj zostało zrobione?

A no właśnie zmieniłem trochę swoją taktykę. Zacząłem tworzy osobne projekty pod każdą niszę. A więc każda nisza ma swoją stronę którą uwiarygodniam jak tylko potrafię i jak mi to mentor nakazał robić.

Zobaczymy czy przyniesie to efekty. Jak na razie jeden projekt skończony i do tego zuploadowany filmik (lekkie promo jego na yt) jutro się tym zajmie dokładniej + zacznę pracę na kolejnym projektem.

Zarobek na dzisiaj no niestety 0.00 ale jest to spowodowane usuniętym kontem z najlepszymi niszami ;/

Pozdrawiam


RE: damcio1010 - Dziennik pracy ! - damcio1010 - 20-08-2013 21:15

Siema wszystkim. Tak tak wiem wiem obiecałem aktualizować temat no niestety parę rzeczy się po zmieniało i nie miałem zbytnio czasu.

Co nowego od ostatniego updatu?

1.Zakupiłem hosting i domenę (także już działam na swoim)
2.Blog stary zostawiłem ponieważ i z niego czasem wchodzą ludzie.
3.Wybrałem szablon i zoptymalizowałem go pod kątem SEO.
4.Przerobiłem stronę pod kontem PPA.
5.Straciłem konto na yt gdzie miałem najlepsze nisze wszystkie w top 1 i teraz uploaduje od nowa.

Co dzisiaj zrobiłem?

1.Dodałem dwie nowe nisze.
2.Zuploadowałem dwa nowe filmiki z jednego już są wejścia także myślę, że trafiłem z niszą.
3.Promowanie jednego z tych filmików.
4.Stworzyłem kilka nisz.

Zarobek na teraz: 2,55$ nie wiele ale uploaduje od nowa te filmy. Zawsze jednak coś.

Od teraz obiecuje, że codziennie o 22:00 będzie aktualizacja

3maj cie się do jutra Big Grin

P.S Proszę moderatora o przeniesienie tematu do działu dzienniki jeśli to możliwe Big Grin


RE: damcio1010 - Dziennik pracy ! - Qwik - 05-02-2014 21:30

Ile masz wejść z google unikalnych?


RE: damcio1010 - Dziennik pracy ! - damcio1010 - 05-02-2014 21:32

No więc hmm... od czego tutaj zacząć Big Grin
Do ppa wróciłem około 3 tyg. temu i tak sobie dzisiaj pomyślałem a może by kontynuować dziennik. Odgrzebałem i jest Big Grin
Ok spróbuje go w miarę regularnie aktualizować <obiecuję>
Teraz do rzeczy:

- Dodanie dwóch nowych hacków na stronę
- Pingowanie
- Promowanie wpisów
- Co nieco poczytałem o pozycjonowaniu, backlinkach i wgl zobaczymy Big Grin
- promowanie na yt

Ogólnie zarobek można powiedzieć znikomy ale jakiś tam jest i trzeba się cieszyć biorąc pod uwagę, że dopiero się rozkręcam.
Mój cel to przede wszystkim pozycjonowanie bloga. Nie przykładam większej uwagi do yt.

Zarobek na dzisiaj: 0.08$ Big Grin

Pozdrawiam

(05-02-2014 21:30)Qwik napisał(a):  Ile masz wejść z google unikalnych?

Zależy od dnia ale nie dużo dopiero to rozkręcam po kątem seo. 5-10 tak myślęSmile


RE: damcio1010 - Dziennik pracy ! - Pole - 05-02-2014 21:45

Popraw trochę przejrzystość dziennika bo nie da się tego czytać normalnie ..taka moja rada


RE: damcio1010 - Dziennik pracy ! - damcio1010 - 05-02-2014 21:51

(05-02-2014 21:45)Pole napisał(a):  Popraw trochę przejrzystość dziennika bo nie da się tego czytać normalnie ..taka moja rada

Każda rada jest dla mnie cenna dzięki Smile


RE: damcio1010 - Dziennik pracy ! - damcio1010 - 06-02-2014 21:23

Witajcie dzisiaj ponownie Big Grin


Co dzisiaj ciekawego u mnie:


A no wiecie trochę się działo nie powiem... Przede wszystkim trzeba było szkołę odwiedzić a w ferie to ból noo klasa maturalna zobowiązuje Big Grin A tak po za tym jest ok. Dla motywacji myślę napisze coś ciekawego do was Smile


Co dzisiaj zrobione:


1. Dodanie na bloga dwóch nowych hacków <- zrobione
2. Pingowanie ich oraz mapy <- zrobione
3. Optymalizacja strony pod kątem szybkości ładowania <- zrobione
4. Czytanie na temat seo ciąg dalszy ale uznam za <- zrobione XD



Zarobek: Niestety jak narazie 0.00 kocham to <3 ale nie ma się co załamywać zakasamy rękawy i jedziem z tym śledziem Big Grin Będzie dobrze zwłaszcza, że dopiero wróciłem. Mam nadzieję, że pod kątem estetyki dzisiaj post wygląda lepiej XD
Na dzisiaj tyle w sumie 3maj cię się Smile