Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[TUT]Weryfikacja kont gmail.com bez telefonu - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[TUT]Weryfikacja kont gmail.com bez telefonu (/Temat-TUT-Weryfikacja-kont-gmail-com-bez-telefonu-72048)

Strony: 1 2 3


RE: [TUT]Weryfikacja kont gmail.com bez telefonu - GreenDay - 03-07-2013 18:35

Na jednej karcie Sim można zrobić 15 kont lub tworzyć konta za pomocą wirtualnych numerów.
Czy wyczyścicie ciasteczka czy nie, zmienicie numer wirtual czy z sim , google i tak potrafi powiązać te wszystkie konta bo zostawiacie inne te same ślady np. ta sama przeglądarka albo ta sama ilość zakładek, jest trochę tych opcji. Teraz jeszcze jest łatwo się w Google rejestrować bo oni ciągle tych googlów plusów zbierają, ale jak osiągną pewien pułap to się to skończy Big Grin


RE: [TUT]Weryfikacja kont gmail.com bez telefonu - Compre - 05-07-2013 09:20

Równiez mam problem z robieniem kont. Jeszcze wczoraj wszystko było ok i zrobiłem zgodnie z tym poradnikiem. Dzisiaj niestety google mi wywala komunikat że numer został użyty zbyt wiele razy. Mało tego, tworzę całkiem nowy numer na k7, zupełnie inny od poprzedniego i nadal to samo. Czyściłem kompa i rejestr ccleanerem ale nic nie pomogło. Chyba metoda pooooooszłaaa... Sad


RE: [TUT]Weryfikacja kont gmail.com bez telefonu - GreenDay - 05-07-2013 15:28

To tylko kwestia czasu za nim google zrobi to samo co facebook.
Compare spróbuj weryfikacji głosowej
Dlatego ja se robię już teraz zaplecze, mam ponad 5tys kont już Big Grin


RE: [TUT]Weryfikacja kont gmail.com bez telefonu - peruniec - 11-04-2014 13:07

Czy jest jakiś sposób zakładanie konta na gmail-u bez weryfikacji sms-em ?
Bo mi czasami się udaje założyć konto i w ogóle nie ma tego kroku z sms-em, i nie wiem od czego to zależy.