Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prizo.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prizo.pl (/Temat-Prizo-pl-71506)

Strony: 1 2 3


RE: Prizo.pl - Ty27mek - 07-07-2013 08:15

Wszyscy, którzy zbierają refów i się na tym rejestrują są dla mnie dosłownie frajerami.

Widać, jak w du*ie mają ten portal. Kolejny SCAM od ludzi TAG'a. Dosłownie kolejny. Dziesiątki niewysłanych nagród. Z prizo robią kolejną sensacje, zbierają od ludzi dane. I tyle. Niby iPhone do wygrania, wszystko podstawione jak zwykle.

Nie potraficie nawet zauważyć, że mają tak na to wywalone, że te odliczanie do startu od tygodnia stoi w miejscu.

Także miłego waflowania im z myślą, na zgarnięcie iPhona LolLolLol


RE: Prizo.pl - LeMarian - 07-07-2013 09:07

też polecam http://prizo.pl/?polecam=5106


RE: Prizo.pl - ICanTrollU - 07-07-2013 09:29

(07-07-2013 08:15)Ty27mek napisał(a):  Wszyscy, którzy zbierają refów i się na tym rejestrują są dla mnie dosłownie frajerami.

Widać, jak w du*ie mają ten portal. Kolejny SCAM od ludzi TAG'a. Dosłownie kolejny. Dziesiątki niewysłanych nagród. Z prizo robią kolejną sensacje, zbierają od ludzi dane. I tyle. Niby iPhone do wygrania, wszystko podstawione jak zwykle.

Nie potraficie nawet zauważyć, że mają tak na to wywalone, że te odliczanie do startu od tygodnia stoi w miejscu.

Także miłego waflowania im z myślą, na zgarnięcie iPhona LolLolLol
Do tego brak danych firmy. Coś myślę, że to serwis właściciela funwar.pl, wibiz, cytator. Wiadomo o kogo chodzi.


RE: Prizo.pl - Ty27mek - 07-07-2013 11:04

(07-07-2013 09:29)ICanTrollU napisał(a):  
(07-07-2013 08:15)Ty27mek napisał(a):  Wszyscy, którzy zbierają refów i się na tym rejestrują są dla mnie dosłownie frajerami.

Widać, jak w du*ie mają ten portal. Kolejny SCAM od ludzi TAG'a. Dosłownie kolejny. Dziesiątki niewysłanych nagród. Z prizo robią kolejną sensacje, zbierają od ludzi dane. I tyle. Niby iPhone do wygrania, wszystko podstawione jak zwykle.

Nie potraficie nawet zauważyć, że mają tak na to wywalone, że te odliczanie do startu od tygodnia stoi w miejscu.

Także miłego waflowania im z myślą, na zgarnięcie iPhona LolLolLol

Do tego brak danych firmy. Coś myślę, że to serwis właściciela funwar.pl, wibiz, cytator. Wiadomo o kogo chodzi.

Brak danych, dlatego trzeba było samemu wypatrzeć kto robotą sie zajmował, na kogo są domeny, jakie są powiązania z adminami Wink


RE: Prizo.pl - michal8921 - 11-08-2013 19:15

Potwierdzam iż to scam próbowałem dziś do nich napisac emaila jednak nie ma takiego o.O mozna dodac to do scamow Wink


RE: Prizo.pl - LeMarian - 12-08-2013 19:37

nie trzeba pisać aby zobaczyć że nic się nie dzieje bo od miesiąca chyba jest liczba 87 u góry w prawo a powinna się zmieniać i to każdego dnia Tongue


RE: Prizo.pl - ICanTrollU - 13-08-2013 10:52

Bo to serwis Igora Mateusza z TAG Wink Kolejny SCAM. Macie jeszcze e-mail i telefon jego firmy, tam można pisać, jak nie działa ten z prizo. http://www.trinet.com.pl/


Prizo.pl - Klin - 31-01-2015 14:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.