Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! (/Temat-PokerStrategy-com-50-za-friko-na-start-7031)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - bastiaz - 16-05-2010 18:40

wpisz w google odpowiedzi do quizu to znajdziesz
pisalem na gg ale nie odpisujesz


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - dawid327 - 16-05-2010 18:49

jak nie odpisuje napisalem do ciebie i czekam na odpowiedz ale nic nie dochodzi


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - dawid327 - 16-05-2010 20:08

Quzik zdany Big Grin , także w najbliższym czasie zaczynam grę


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - bastiaz - 16-05-2010 20:19

powodzenia w grze


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - dawid327 - 17-05-2010 11:15

Dostałem kapitał początkowy 50 $ ale nie wysłałem skanu dowodu osobistego , ale doszła do mnie wiadomość od PokerStrategy żebym kontrolował swoją skrzynkę meilową bo mogą mi wysłać list z prośba o potwierdzenie tożsamości. Także mogę teraz grać normalnie za kasę i gdybym chciał wypłacić to mi wypłacą bez problemów?? . Czy dopiero gdy będę wypłacać kasę będą żądać skanu dowodu osobistego??.


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Fallriv - 17-05-2010 13:54

Jeżeli masz już kasę to na 100% będziesz mógł wypłacić w przyszłości bez problemu. Być może Poker Room, który wybrałeś będzie chciał weryfikacji Twojej tożsamości w postaci skanu dowodu, aczkolwiek niekoniecznieSmile No i Poker Strategy może też chcieć ten dowód z lekkim opóźnieniem.

Tymczasem możesz śmiało grać. Powodzenia przy stolikachWink


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - dawid327 - 17-05-2010 15:17

Dzięki wielkie na razie jestem 1.5$ na minusie także muszę zajrzeć do tych poradników . Grałem z 4 h na najniższych stawkach i na razie przegrywam . Kurcze jednak trzeba mieć szczęście żeby trafić na dobre karty . Wiele rozdań pasowałem grałem te które wydawały mi się opłacalne ale mimo tego jestem na minusie , ale cóż to dopiero początek mam nadzieję że z czasem będzie coraz lepiej .

Pozdro


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Fallriv - 17-05-2010 16:15

Szczęścia raczej nie potrzeba, ale cierpliwości bo granie na najniższych stawkach bywa nudneWink Ale jak będziesz cierpliwy i będziesz grać tylko dobre karty będziesz wychodził na plus.


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - dawid327 - 17-05-2010 17:09

Polecasz granie na kilku stołach czy jest to raczej nie zalecane dla graczy z nie wielkim stażem. A mam jeszcze pytanko niskie stawki tzn jakie . Te 0.02/0.04 czy wieksze? ?


RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start! - Fallriv - 17-05-2010 17:46

Generalnie kilka stołów dla osoby, która wcześniej w pokera nie grała może się okazać zgubne, aczkolwiek z drugiej strony napewno unikniesz dzięki temu nudy i być może tylko na tym zyskasz. Spróbuj, może ogarniesz z 2/3 stoły narazSmile

Stawki o których mowa to tzw. micro stawki czyli od 0,01/0,02 do ok. 0,25/0,50. Potem dopiero się zaczynają "niskie stawki":)

Osobiście jednak polecam turnieje Sit'n'Go z niskim wpisowym (na Twoim etapie pieniężnym to wpisowe za 1$), są ciekawsze i nie idzie tak szybko zbankrutować. Oczywiście zanim zaczniesz je grać poczytaj o odpowiedniej strategii na turniejeSmile