Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Roniartur - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Roniartur (/Temat-Dziennik-Pracy-Roniartur-70251)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - gelmen - 01-06-2013 20:51

Życzę powodzenia! Smile


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - minister1234 - 01-06-2013 23:10

(31-05-2013 22:59)kazik0o napisał(a):  totalny bez sens człowieku, chwalisz sie jakimś programem a nic nie chcesz o nim powiedzieć, coś śmierdzi to łajnem, jesteś niby taki dobry że umiesz napisać dobry program a nic o nim nie opowiesz i że niby przynosi on ci dziennie 30$ +/- a w galerii wygranych jakoś nie widzę za dużo z PPA. Nie mówiąc już ze chwalisz się swoimi osiągnięciami nie w swoim temacie


Obecnie czekam na wypłatę z AC. Jest to sumka około 2.000 zł.

Nie zdradzę działania programu, gdyż są tutaj programiści którzy w łatwy sposob zrobią kopię przez co stracę trochę $.

Dziękuję i pozdrawiam ;]


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - maciuus - 02-06-2013 11:56

Jeśli chcesz to dam ci maść na ból dupy, nie zdradzę jej składu, gdyż są tutaj farmakolodzy którzy w łatwy sposób zrobią kopię, przez co stracę trochę $.

Człowieku, po co mówisz o jakimś programie w sposób, jakbyś opowiadał o tym że masz słonia w karafce..


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - sqmany - 02-06-2013 14:41

good luck bro.
Udanych zarobków życzę Smile


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - Leniwiec - 02-06-2013 14:49

Powodzenia, sumienna praca i na efekty nie trzeba będzie długo czekać


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - kazik0o - 02-06-2013 18:40

Macius masz racje ale nie warto pisać z nim i szkoda zaśmiecać ten temat nie potrzebnymi wypowiedziami może myślał że bedzie lepszy czy coś, szkoda czasu na kłotnie Tongue


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - roniartur - 02-06-2013 20:25

Dziś Zarobiłem -
Dziś zrobiłem
- 1 wpis
- 2 nowe nisze



Co za CH**OWY dzień... Nie chciało mi się zupełnie nic, ponad 200 UU (cały czas mało) 2 lead'y z USA. Ale mnie to nie zniechęca, wiem że będzie lepiej. Smile W wakacje mam mnóstwo wolnego czasu, poświęcę go PPA, i wyjdę na prostą! Jerk2


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - As7 - 02-06-2013 20:40

Dawaj, praca=$$ 2


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - roniartur - 02-06-2013 21:31

Wiem, widać to doskonale na twoim przykładzie. Smile
Ciekawe że dużej jestem w PPA niż ty Big Grin


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - minister1234 - 02-06-2013 21:55

Tylko się nie popłacz maciuś ;]

Gz zarobkow ;]