Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatne Oferty na firegifts.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Płatne Oferty na firegifts.pl (/Temat-Platne-Oferty-na-firegifts-pl-70105)

Strony: 1 2 3


RE: Płatne Oferty na firegifts.pl - bytomiok - 28-05-2013 17:04

(28-05-2013 15:44)Archiebald napisał(a):  Dziwne ... Pierwsze zadanie było : "Doładuj telefon za darmo!" a do wykonania był słodki bon .
Drugie zadanie Zgarnij bon do sieci SMYK a do wykonania to samo ze słodkim bonem . Rolleyes ???

Aha jeszcze jedno mnie zastanawia , jak serwis , który dopiero powstał może mieć ponad 8k like na facebooku ?

Zawsze idzie odkupić jakiś FP, albo nabić lajki na fancopie albo likemore Wink


RE: Płatne Oferty na firegifts.pl - FireGifts.pl - 28-05-2013 17:07

(28-05-2013 15:44)Archiebald napisał(a):  Aha jeszcze jedno mnie zastanawia , jak serwis , który dopiero powstał może mieć ponad 8k like na facebooku ?

Dla Twojej wiadomości: Dołączenie do Facebooka - 22 lipca 2012 - pisze na samym dole FanPage. Rejestracja w portalu możliwa od sierpnia 2012 w celu uzyskania linku referencyjnego.


Odp: Płatne Oferty na firegifts.pl - Archiebald - 28-05-2013 17:10

No ja rozumiem tylko mnie to dziwi. Na renomę i zaufanie trzeba sobie zapracować tak samo na fanów a nie nabijać ich sobie bo to chyba nie za dobrze świadczy.

Stapatalkowane z andka Wink


RE: Płatne Oferty na firegifts.pl - FireGifts.pl - 28-05-2013 17:15

(28-05-2013 17:10)Archiebald napisał(a):  No ja rozumiem tylko mnie to dziwi. Na renomę i zaufanie trzeba sobie zapracować tak samo na fanów a nie nabijać ich sobie bo to chyba nie za dobrze świadczy.

Stapatalkowane z andka Wink

A kto ich sobie nabijał? wystraczyło kilka razy wrzucić to na Nasz fanpage inne i samo przyszło - nikt nikogo nie nabijał. (Prawie milion fanów mamy Big Grin)


RE: Płatne Oferty na firegifts.pl - Archiebald - 28-05-2013 17:21

Ja do bytomioka pisałem , bo coś o nabijaniu przewinął


RE: Płatne Oferty na firegifts.pl - bolo9797 - 28-05-2013 17:21

Kolega archebald oiczywiscie co robi??
Spamuje....
Wszyscy to realni fani ..
Ja sam juz polubilem go przed nowym rokiem tak jak wielu moich znajomych.


RE: Płatne Oferty na firegifts.pl - Archiebald - 28-05-2013 17:27

(28-05-2013 17:21)bolo9797 napisał(a):  Kolega archebald oiczywiscie co robi??
Spamuje....
Wszyscy to realni fani ..
Ja sam juz polubilem go przed nowym rokiem tak jak wielu moich znajomych.
O co ci Bolo chodzi ? Przecież nie spamuje . Pisałem tylo że na zaufanie trzeba sobie zapracować bo gościu nade mną coś o nabijaniu lajków pisał a w trakcie pisania dostałem odpowiedź, z resztą wytłumaczyłem do kogo to pisałem . Wcale nie twierdzę że lajki są nabite ani też nie hejtuje serwisu tylko się pytam . Zresztą mam refa w sygnaturze jakbyś nie zauważył .
Czytaj dokładnie , zrozum a poźniej komentuj a nie robisz ze mnie spamera kolejny raz. kolejny raz się przy.....dalasz do mnie. Co ja ci zrobiłem? Masz jakiś problem to napisz na pw albo tel ci dam jak chcesz a nie się czepiasz do moich wypowiedzi. Po to jest forum aby się wypowiadac chyba ?
Setny post Smile , i łyczek piffka za wasze zdrowie Wink


RE: Płatne Oferty na firegifts.pl - Archiebald - 05-06-2013 07:24

Wykonałem 2 x zadanie na sms te , które były na początku, punkty zaliczyło jednak dopiero po uprzednim zgłoszeniu tego w zakładce kontakt . Drugie zrobiłem także , subskrybcja sms poszła, napisałem drugi raz odwolanie Wink i do dziś nie dostałem odpowiedzi czy zadanie jest zaliczone. Hmm ale regulamin przecież jest , jak coś nie tak to trzeba napisać maila albo wysłać list . Poczekam jeszcze parę dni(ale nie dłużej niż 14 razem ) może łaskawie mi ktoś odpisze chociaż , bo nie wiem czy zgłoszenie wysłane z przez formularz kontaktowy wystarczy jako reklamacja . Monitorowanie statusu zadania jest sprawne prawie jak w supersonic czy matomy Wink , znaczy się prawie jak Zywiec Smile. Może trzeci regulamin będzie , który jakieś jaśniejsze zasady będzie miał ?


Odp: Płatne Oferty na firegifts.pl - Bartek4175 - 27-09-2013 22:31

Mi zaliczyło tylko 1 oferte a wypelnilem z 5 Sad

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2


Płatne Oferty na firegifts.pl - Admin - 19-01-2015 16:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.