Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pojedynki na kasę!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Pojedynki na kasę!!! (/Temat-Pojedynki-na-kase-69154)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Pojedynki na kasę!!! - Rafiks1992 - 10-05-2013 21:40

te wasze demka mozna latwo obejsc, sa do tego programy poczytajcie Tongue niestety nie wszystko sie nagrywa chocby na seren1ty aimbot, kiedys gralem w csa a czasami z nudow na haxach ^^ pomysl super ale moze wymyslcie inna gre ;d moze na kurnik.pl <lol2>


RE: Pojedynki na kasę!!! - vankosiara - 10-05-2013 21:54

Można zrobić pojdynki na wszystkich platformach. Sądzę że LoL byłby dobry ale znowuż potrzeba drużyny (chyba, że ARAM). Ogółem pomysł fajny ale potrzebował by konsultacji z adminem forum bo dobrze by było by gdyby ten wątek miał własny dział. Jednym słowem duże urwanie łba może być z tym.


RE: Pojedynki na kasę!!! - Szaman1644 - 11-05-2013 14:55

(10-05-2013 20:52)badii napisał(a):  PS3? Jedynie GTA IV i hmm... FIFA 11 =D
Na PC piszę się na CS-a (6-letnie doświadczenie) Smile, TrackMania...

Swoją drogą - TrackMania to dobra samochodówka, w którą można zabić czas. Co Wy na to?

No jak chcesz to możemy się zmierzyć w GTA IV, ale powiem szczerze, że bardzo dawno nie grałem w to i nie wiem jak mi pójdzie, ale pierwsza rundka jak coś to taka na rozgrzewkę.

(10-05-2013 21:54)vankosiara napisał(a):  Można zrobić pojdynki na wszystkich platformach. Sądzę że LoL byłby dobry ale znowuż potrzeba drużyny (chyba, że ARAM). Ogółem pomysł fajny ale potrzebował by konsultacji z adminem forum bo dobrze by było by gdyby ten wątek miał własny dział. Jednym słowem duże urwanie łba może być z tym.

Trochę o tym pomyśle myślałem już i właśnie chciałem coś takiego zrobić, że jakby ktoś się umówił z 2 osobą na pojedynek i dogadali się co do stawki gry, to żeby przesłali pieniądze adminowi na czas pojedynku, a potem admin wysyła je do wygranego. Tak wydaje mi się, że byłoby właśnie najlepiej. Szkoda, że nie macie PS3, bo ja głównie na tym gram.


RE: Pojedynki na kasę!!! - Rafiks1992 - 11-05-2013 16:23

no z lolem super pomysl ;d i z tym zeby wplacic najpierw adminowi kase i wysyla wygranemu, nie bedzie oszustw. tyle ze admin chyba nie ogarnie i nie wyrobi i bedzie potrzebne kilka osob do tego Tongue


RE: Pojedynki na kasę!!! - Szaman1644 - 11-05-2013 16:54

Zawsze przecież jest wiele osób, którym można zaufać oprócz Admina. Są Tutorzy, Moderatorzy i inni. Zawsze się ktoś znajdzie. Co do pojedynków to zaraz coś wymyślę, żeby może pograć w jakieś internetowe gry na kaskę narazie, a dopiero potem to rozszerzyć.

Edit:
Możemy na początek zmierzyć się na serwisie kurnik.pl w różne gry, takie jak piłka lub coś takiego. Można tu zrobić zakłady. Wydaje mi się, że jest to dość ciekawy pomysł. Zapraszam jeżeli ktoś chętny na 19:30.


RE: Pojedynki na kasę!!! - Rafiks1992 - 11-05-2013 19:03

no w pilke mozna bo tu zalezy wszystko od gracza nie od szczescia ^^ tak samo w warcaby mozna <lol2>


RE: Pojedynki na kasę!!! - Admin - 11-05-2013 19:36

jeśli gramy w quaka2 to grma o każdą sumę Big Grin


RE: Pojedynki na kasę!!! - Szaman1644 - 12-05-2013 07:26

(11-05-2013 19:03)Rafiks1992 napisał(a):  no w pilke mozna bo tu zalezy wszystko od gracza nie od szczescia ^^ tak samo w warcaby mozna <lol2>

To jak chcesz to możemy dziś około 13 lub 17 umówić się na jeden pojedynek.

(11-05-2013 19:36)Admin napisał(a):  jeśli gramy w quaka2 to grma o każdą sumę Big Grin

Niestety, ale nigdy w tą grę nie grałem, ale może znajdziesz jakąś osobę chętną, która chciałaby się z tobą zmierzyć.


RE: Pojedynki na kasę!!! - Rafiks1992 - 12-05-2013 07:40

mysle ze najlepiej to zrobic ankiete i glosowac kto w co chcialby grac, wybrac kilka gier porobic oddzielne dzialy czy cos i mozna probowac wprowadzic to w zycie Wink


RE: Pojedynki na kasę!!! - Szaman1644 - 12-05-2013 07:42

Co do gier to każdy może chcieć w coś innego grać, więc nie wiem czy dobrym pomysłem byłaby ankieta, bo tam masz ograniczoną ilość możliwości, ale w sumie to może i lepiej. Narazie przeprowadźmy kilka pojedynków tak normalnie, a potem jak będzie zainteresowanie to pogadam z Adminem i jeśli się zgodzi na coś takiego to założy oddzielny dział.