Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. (/Temat-Gift-Cards-VPN-Zarobek-na-Androidzie-68917)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - Szaman1644 - 06-05-2013 19:21

Na szczęście mam internet z Orange/TP, więc wystarczy wyłączyć i włączyć router Smile


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - mireck - 06-05-2013 20:53

Dozbieranie 1$ to w sumie chwila na USA Tongue
Pobierze się dosłownie kilka gierek i wsio. Teraz już tylko kwestia czy wypłacą Wink
Gierki ściągają się szybko, ale niektóre nie chcą się włączyc i nie zlicza punktów.
No będzie ciekawie jak wypłacą Wink


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - badii - 06-05-2013 20:57

5$ wyplacone, zaraz kolejny dolar.
Wyplata zlecona, zobaczymy czy wyplaca Smile


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - mireck - 06-05-2013 21:53

chwila prawdy, no i potem czy nie zachce im sie cofnac wyplatu Tongue


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - barto - 06-05-2013 22:11

czekam na info, jak wypłacą wejde Wink


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - harley15 - 06-05-2013 22:14

Wiecie może czmu nie moge się połączyć z VPN ? Z żadnym czy to USa czy holandia ? Wyskakuje mi caly czas error


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - mireck - 06-05-2013 22:27

Ja wlasnie zlecam dolara, sie okaze Tongue Swoja droga mam pytanko, te oferty po 700 - 800 wam zlicza? Nie chce mi sie zasmiecac konta na FB a trzeba tam sie logowac za pomoca tego konta. Co wy z tym robicie?


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - badii - 07-05-2013 03:15

(06-05-2013 22:27)mireck napisał(a):  Ja wlasnie zlecam dolara, sie okaze Tongue Swoja droga mam pytanko, te oferty po 700 - 800 wam zlicza? Nie chce mi sie zasmiecac konta na FB a trzeba tam sie logowac za pomoca tego konta. Co wy z tym robicie?

Raz pozaliczalo, ale te z logowaniem juz drugi raz nie zalicza. Bynajmniej tak zauwazylem Smile


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - mireck - 07-05-2013 12:46

UP@
Spoko, a logowałeś się przez FB??

No mija powoli 16 h Tongue
Jestem mega ciekaw czy pójdzie, np. w appreedem to jest dosłownie kilka sekund i kaska na PayPalu jest.

Swoją drogą, czy jak usuwacie apki z fona to cofa wam punkty??


RE: Gift Cards + VPN // Zarobek na Androidzie. - Szaman1644 - 07-05-2013 12:52

(06-05-2013 22:27)mireck napisał(a):  Ja wlasnie zlecam dolara, sie okaze Tongue Swoja droga mam pytanko, te oferty po 700 - 800 wam zlicza? Nie chce mi sie zasmiecac konta na FB a trzeba tam sie logowac za pomoca tego konta. Co wy z tym robicie?

Nie możesz robić na fake koncie tych zadać?

Czekam również na odpowiedź w sprawie wypłat. A i mam pytanie do mireck: Co to za aplikacja o której piszesz? Czy ma podobne stawki i czy już coś z niej wypłaciłeś???