Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ROARINGCASH.COM - Serwis PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA (/Temat-ROARINGCASH-COM-Serwis-PPA-68892)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA - Ty27mek - 05-05-2013 18:37

(05-05-2013 18:36)daniel42na napisał(a):  Będą musieli zrobić głośne "roar" zeby ktokolwiek zarejestrował się w klonie skamu cf.

To nie jest klon scamu CF Smile
Ogóra już nie ma, tak więc... Lol


RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA - pikusix1 - 05-05-2013 18:40

No właśnie daniel "szkoda, że afiszują się tylko na piaskownicy pod adresem "forum" l.c.p". Z drugiej strony nic dziwnego. Smile


RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA - daniel42na - 05-05-2013 18:44

Tymek, wiem że to Twoi koledzy..
Ale pisanie że za klęske cf odpowiedzialny jest tylko ogór a reszta jest niczemu winna jakoś mnie nie przekonuje.
Chłopaki razem już sp.. zepsuli jedno, teraz chcą się wziąc za drugie wmawiając sobie i wszystkim że nic się nie stało.


RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA - Ty27mek - 05-05-2013 18:47

(05-05-2013 18:44)daniel42na napisał(a):  Tymek, wiem że to Twoi koledzy..
Ale pisanie że za klęske cf odpowiedzialny jest tylko ogór a reszta jest niczemu winna jakoś mnie nie przekonuje.
Chłopaki razem już sp.. zepsuli jedno, teraz chcą się wziąc za drugie wmawiając sobie i wszystkim że nic się nie stało.

Bo to ogóra wina Smile Co mogła zrobić osoba, która chciała, a nie mogła? Zwolnić się. I tak się stało.

Tak samo możemy powiedzieć, że to co jest w Polsce to wina Tuska. Ale Tuska wybraliśmy MY. A ogór był, nikt go nie wybrał, nikt nie mógł go usunąć z firmy, odwołać, etc.


RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA - RoaringCash.com - 05-05-2013 18:50

(05-05-2013 18:44)daniel42na napisał(a):  Tymek, wiem że to Twoi koledzy..
Ale pisanie że za klęske cf odpowiedzialny jest tylko ogór a reszta jest niczemu winna jakoś mnie nie przekonuje.
Chłopaki razem już sp.. zepsuli jedno, teraz chcą się wziąc za drugie wmawiając sobie i wszystkim że nic się nie stało.

Rozumiem że nie dostałeś swojej wypłaty z CF albo masz jakiś inny problem związany z Ogórem, ale ja niestety nie odpowiadam za jego błędy. Nie wiem czy to Ty, czy też ktoś inny już hejtował mnie za to na lcp, ale już wyjaśniłem sytuację. Nie byłem ani ja, ani Miłosz, ani nikt inny w stanie zapanować nad finansami firmy, bo nie byliśmy do tego upoważnieni. Wykonywałem swoją pracę z umowy rzetelnie i robiłem co w mojej mocy by CF przetrwało, ale się nie udało. Teraz zaczynam z własnym projektem i chcę go prowadzić lepiej niż Ogór robił to z CFem. Twoja opinia jest już głęboko w Tobie zakorzeniona i widzę że raczej nic jej nie zmieni, ale serwis tak czy siak ruszy i nikt Cię nie będzie zmuszał do zarabiania na nim, ani nikogo innego. Jesteśmy w wolnym kraju i możesz robić co chcesz, zarabiać gdzie chcesz i pisać co chcesz, ale ja nie mam zamiaru odpisywać więcej na posty typu "uciekł z CFa i robi drugi scam".

Chętnie odpowiem na pytania związane z RC.


RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA - Szaman1644 - 05-05-2013 18:52

O witam przedstawiciela serwisu. Mieliście coś ujawnić, co będzie nowego w serwisie. Pisaliście tak na innym forum, więc może tu napiszcie Smile


RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA - Tiger04 - 05-05-2013 18:52

(05-05-2013 18:47)Ty27mek napisał(a):  
(05-05-2013 18:44)daniel42na napisał(a):  Tymek, wiem że to Twoi koledzy..
Ale pisanie że za klęske cf odpowiedzialny jest tylko ogór a reszta jest niczemu winna jakoś mnie nie przekonuje.
Chłopaki razem już sp.. zepsuli jedno, teraz chcą się wziąc za drugie wmawiając sobie i wszystkim że nic się nie stało.

Bo to ogóra wina Smile Co mogła zrobić osoba, która chciała, a nie mogła? Zwolnić się. I tak się stało.

Tak samo możemy powiedzieć, że to co jest w Polsce to wina Tuska. Ale Tuska wybraliśmy MY. A ogór był, nikt go nie wybrał, nikt nie mógł go usunąć z firmy, odwołać, etc.
Może nie w temacie, ale skoro poruszyłeś temat, ale ja sobie wypraszam ja na żadnego Tuska nie głosowałem.


RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA - Ty27mek - 05-05-2013 18:54

(05-05-2013 18:52)Tiger04 napisał(a):  
(05-05-2013 18:47)Ty27mek napisał(a):  
(05-05-2013 18:44)daniel42na napisał(a):  Tymek, wiem że to Twoi koledzy..
Ale pisanie że za klęske cf odpowiedzialny jest tylko ogór a reszta jest niczemu winna jakoś mnie nie przekonuje.
Chłopaki razem już sp.. zepsuli jedno, teraz chcą się wziąc za drugie wmawiając sobie i wszystkim że nic się nie stało.

Bo to ogóra wina Smile Co mogła zrobić osoba, która chciała, a nie mogła? Zwolnić się. I tak się stało.

Tak samo możemy powiedzieć, że to co jest w Polsce to wina Tuska. Ale Tuska wybraliśmy MY. A ogór był, nikt go nie wybrał, nikt nie mógł go usunąć z firmy, odwołać, etc.
Może nie w temacie, ale skoro poruszyłeś temat, ale ja sobie wypraszam ja na żadnego Tuska nie głosowałem.

Mój błąd, ale raczej każdy wie o co chodzi Smile


RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA - daniel42na - 05-05-2013 19:00

(05-05-2013 18:50)RoaringCash.com napisał(a):  Chętnie odpowiem na pytania związane z RC.
(Co do poprzedniej wypowiedzi, nie zmieniam zdania.)

Chciałbym zapytać czy będziecie tutaj pod kontem roarkasz zaglądali częściej niż było to pod kontem cf? Jest sporo userów tutaj, szkoda ograniczać się do jednego "forum".
Pytanie nr 2, z jakich sieci na start będą oferty?
Pytanie nr 3 - wiek właściciela rc (jesli można zapytać).
Pytania kolejne przyjdą później.

PS. dostałem kase od ogora, nie rzucam się.. to tylko taki hejterski gen.


RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA - miniek9090 - 05-05-2013 19:00

(05-05-2013 18:50)RoaringCash.com napisał(a):  Chętnie odpowiem na pytania związane z RC.

no to mam pytanie . Kiedy "Oficjalny" start i ile % stawek będziecie dawać userom.