Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CASHFILE SCAM - Ankieta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CASHFILE SCAM - Ankieta (/Temat-CASHFILE-SCAM-Ankieta-68538)

Strony: 1 2 3 4


RE: CASHFILE SCAM - Ankieta - daniel42na - 29-04-2013 20:03

ogór i jego serwis zapomniał o zc już dawno. Ostatnio jedyną formą kontaktu z serwisem było to śmieszne "forum" lcp, gdzie banują ludzi za pisanie prawdy.

Czy scam to trudno oceniać bo jeszcze jakoś to kuleje, na pewno cf nie powinno mieć już tutaj swojego działu.. ale to tylko moje zdanie.


RE: CASHFILE SCAM - Ankieta - Tyrkijt - 29-04-2013 20:08

(29-04-2013 20:03)daniel42na napisał(a):  ogór i jego serwis zapomniał o zc już dawno. Ostatnio jedyną formą kontaktu z serwisem było to śmieszne "forum" lcp, gdzie banują ludzi za pisanie prawdy.

Czy scam to trudno oceniać bo jeszcze jakoś to kuleje, na pewno cf nie powinno mieć już tutaj swojego działu.. ale to tylko moje zdanie.

Nie tylko Twoje Smile Jak nie do SCAMu przenieść, to chociaż do inne serwisy uploadowe. Serwis żeby posiadal własny dział nie powinien odpierdzielać takich szopek z wypłatami i nie wykazać odrobiny próbu ratowania tego wszystkiego.


RE: CASHFILE SCAM - Ankieta - Ty27mek - 29-04-2013 20:12

(29-04-2013 20:08)Tyrkijt napisał(a):  
(29-04-2013 20:03)daniel42na napisał(a):  ogór i jego serwis zapomniał o zc już dawno. Ostatnio jedyną formą kontaktu z serwisem było to śmieszne "forum" lcp, gdzie banują ludzi za pisanie prawdy.

Czy scam to trudno oceniać bo jeszcze jakoś to kuleje, na pewno cf nie powinno mieć już tutaj swojego działu.. ale to tylko moje zdanie.

Nie tylko Twoje Smile Jak nie do SCAMu przenieść, to chociaż do inne serwisy uploadowe. Serwis żeby posiadal własny dział nie powinien odpierdzielać takich szopek z wypłatami i nie wykazać odrobiny próbu ratowania tego wszystkiego.

Nie zauważyliście, że to taka zabawa jak np. z takeagift?

Niby serwis funkcjonował, niby JAKIEŚ nagrody szły, ale tak naprawdę biznes istniał, aby na koniec zebrać jeszcze trochę hajsu od naiwnych userów.

W sumie system był podobny. "Dyrekcja" też zrobiła co trzeba z kasą i się zwinęli.

W sumie wszystko co z LCP tak samo postępuje, także bym się nie zdziwił Smile


RE: CASHFILE SCAM - Ankieta - Nicktim - 29-04-2013 20:45

Dział powinien już dawno być w scamie, bo jeszcze ktoś założy konto, zacznie zarabiać, a potem może mieć pretensje, że nikt go nie ostrzegł itp Smile


RE: CASHFILE SCAM - Ankieta - Tochkan - 30-04-2013 19:00

55 głosów na TAK, nie wiem na co administracja ZC czeka... Wink


RE: CASHFILE SCAM - Ankieta - Gittech - 30-04-2013 19:21

Pierwszy przejaw scamu z CF zauważyłem już w polowie lutego. Potrzebowałem na szybko kasy, wiec napisałem stosowny watek na forum cf i po paru dniach zostal usuniety wraz z innymi, podobnymi. To juz wzbudzilo moje obawy. Tydzień czy dwa później wypłaty zaczęły sie spóźniać a support przestal odpowiadac

To był kiepski początek mojego zarabiania na PPA... Jerk


RE: CASHFILE SCAM - Ankieta - Nicktim - 30-04-2013 20:44

Nie wiem, co Ogór sobie teraz wyobraża, ale zamiast powiedzieć " zjebałem sprawę" on brnie w to dalej. Zamiast wypłacać zaległe pieniądze pisze do administracji lcp o usuwanie postów, które mu nie odpowiadają. Nie wróżę mu dobrze...


RE: CASHFILE SCAM - Ankieta - Killer - 01-05-2013 12:02

Ankieta miała dać możliwość wypowiedzi osobom które zarabiają na cashfile, jak widać 90% jest zdecydowana aby dział zniknął.
Przypominam że do działu "scam" nie trafiają wyłącznie serwisu niewypłacalne, trafiają tam również serwisy, które nie są prowadzone zgodnie z założeniami.


RE: CASHFILE SCAM - Ankieta - bodek7654 - 01-05-2013 21:11

do scamu z tym !!! , wisza mi wyplate jak to mozliwe ze jeszcze maja czelnosc mnie zwodzic , i co ja teraz mam zrobic , zmieniac linki na inne ? upoladowac gdzie indziej , same straty czasu a tu czlowiek chce zarabiac Angry


RE: CASHFILE SCAM - Ankieta - Damkofr - 01-05-2013 21:38

wyplacili mi dziś 30$