Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Egzaminy gimnazjalne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Egzaminy gimnazjalne (/Temat-Egzaminy-gimnazjalne-67961)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Egzaminy gimnazjalne - bolo9797 - 16-04-2013 20:09

Teraz szkola to jedna wileka porazka....... I niby mi sie to kiedys przyda?? Hahahaha Nooo moze 1/100


RE: Egzaminy gimnazjalne - miniek9090 - 16-04-2013 20:09

ja mam zamiast anglika ruski ^^
1 próbny - 48%
2 próbny - ~70%
ostateczny - ma być 100% bez gadania Jerk


RE: Egzaminy gimnazjalne - Boonys - 16-04-2013 20:15

Wg. mnie starsze testy były lepsze, nie było tego tak dużo i nie było to aż tak zagmatwane jak teraz, a że nauczyciele to bardziej przeżywają niż my to jeszcze dziwniejsze.
Ja tam piszę angielski.
Pierwszy test próbny: podstawowy 40/40, rozszerzony 38/40
Drugi test próbny: podstawowy 38/40, rozszerzony 34/40


RE: Egzaminy gimnazjalne - Evid3nce - 22-04-2013 08:37

To już jutro!! ;/


RE: Egzaminy gimnazjalne - Ty27mek - 22-04-2013 09:04

W sumie też jestem rocznikiem, od którego zaczęli zmieniać podstawę, jak to nauczyciele powiadają "rocznik doświadczalny" Smile

Ogólnie moim zdaniem nie tyle sama podstawa jest zła, co płacz, krzyki i lęk samych nauczycieli. Ile ja się nasłuchałem, że oni nie wiedzą tego, nie wiedzą tamtego, że to już powinno być na innym przedmiocie, a że nie wiedzą jak to później będzie wyglądało.

Nie wiem po której stronie stoi wina, ale ich niedoinformowanie jest największym problemem.

Czy testy gimnazjalne są złe? Nie powiedziałbym Smile W pewien sposób pokazują ile % materiału zostało opanowane, z czym radzisz sobie lepiej, z czym gorzej. Po zmianach w szkołach średnich są one jakby wyznacznikiem tego, gdzie powinieneś się skierować w przyszłości, co Ci dobrze idzie i co powinieneś w sobie kształcić dalej. Ten podział też jest w sumie lepszy, bo na konkretne bloki tematyczne masz określony czas (którego jest b. dużo) i skupiasz się konkretnie na tym, a nie przelatujesz z Unii Europejskiej do Mieszka pisząc jednocześnie rozprawkę na temat Dziadów.

Evid3nce "Wątpię, Nasz rocznik ma trudniejsze bo chcą by więcej osób szło do techników lub zawodówek.."
Nie mam pojęcia czym kierowałeś się w tym stwierdzeniu Smile Faktycznie jest tak, że jeden rocznik ma trudniejszy egzamin, a jeszcze inny rocznik ma łatwiutki. Jeżeli dobrze przyswoiłeś wiedzę z gimbazy i jesteś dosyć ogarniętą osobą, to 75-80% nie powinno stanowić problemu.

No i nie ma czym się przejmować. Zawsze wku*ało mnie, że nauczyciele bardziej się spinali niż osoby, które piszą ten test. Dobrze się wyspać, coś na orzeźwienie z rana (Lol) i na luzie do szkoły Tongue


RE: Egzaminy gimnazjalne - Damkofr - 22-04-2013 19:14

Powo gimby !! Smile


RE: Egzaminy gimnazjalne - pikusix1 - 22-04-2013 19:17

Tymek - dzięki, powiem to mojej mamie, może nie będzie zła po testach. Lol

A tak zupełnie na serio - nic dziwnego, że nauczyciele bardziej się napalają na testy niż uczniowie, bo są rozliczani z tego przez dyrektorów - co udało się zrealizować, a co nie. Smile


RE: Egzaminy gimnazjalne - Ty27mek - 22-04-2013 19:20

(22-04-2013 19:17)pikusix1 napisał(a):  Tymek - dzięki, powiem to mojej mamie, może nie będzie zła po testach. Lol

A tak zupełnie na serio - nic dziwnego, że nauczyciele bardziej się napalają na testy niż uczniowie, bo są rozliczani z tego przez dyrektorów - co udało się zrealizować, a co nie. Smile

Jeżeli będzie zła mozesz stworzyc temat jak Satan kiedys i bedziemy pisali slowa otuchy dla Twej rodzicielki Smile


RE: Egzaminy gimnazjalne - sqmany - 22-04-2013 19:33

Stres niestety robi swoje, pewnie spać nie bedę mógł Undecided


RE: Egzaminy gimnazjalne - vankosiara - 22-04-2013 19:37

Miałem 4 razy próbne facepalm
Zazwyczaj z polaka miałem 60-70% (raz 80%) - Starczy mi te 70% i miód malina
Angielski - 90% podstawa 80% rozszerzenie (+/- 5%)
Przyrodniczy - 50-60%
Historia & WoS - 40-60% (moja słaba strona, byle było by trochę ponad 50%, najlepiej 60%)
Matematyka - 70-80% (raz miałem 30% Lol ale to przez to, że za cholerę nie potrafię wpoić do siebie algebry..)

Ogółem, jeżeli miałbym 65% z polskiego, 90% z ang, 50% z historii a z matematyki 70% to powinni mnie lajtowo przyjąć na technika informatyka (wiem, że nic mnie nie nauczą tam, (może parę rzeczy.. Dobrzy informatycy to głównie samouki) ale papierek potrzebny. Średnia na tę chwilę to 3.8. Chyba dobrze Xpokerface

Tak na marginesie, zalogowaliście się już i złożyliście papiery?