Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Plemiona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: Plemiona (/Temat-Plemiona-67464)

Strony: 1 2 3 4


RE: Plemiona - Mksuzi - 09-04-2013 19:27

No to właśnie na ten nick patrzysz, dodam tylko s9 Tongue


RE: Plemiona - poczmail - 11-04-2013 17:48

Kliny, idealne kontry, wyliczenia i synchro wpakowane w 25ms. Wink
Miód, cud i malina. Big Grin


RE: Plemiona - Mksuzi - 11-04-2013 18:41

To ty jesteś z czasów 25 ms Big Grin

Ja jestem z czasów, gdzie kliny trzeb było wbijać w 1 ms Jerk2

Niestety te piękne czasy minęły jakieś dwa lata temu.


RE: Plemiona - poczmail - 11-04-2013 18:49

No niestety...teraz jak odstępy między atakami wprowadzają na 200ms to każdy jeden noob wbije klina. facepalm
A kojarzysz może opcje, że atak lub wsparcie wysłane najwcześniej wchodzi do wioski jako pierwsze, gdy kilka rozkazów zgrywa się w jedną sekundę? Wink

Na szybkich grałeś kiedyś? To dopiero hardkor...idziesz do kibla i wioski już nie masz. Tongue


RE: Plemiona - Mksuzi - 11-04-2013 20:35

Ale to pewnie na nowych światach co ?

200 ms to śmieszne jest przecież.

Chyba nie kojarzę, ale dokładnie nie wiem o co ci chodzi.

Na szybkich grałem 2 razy w życiu. Nie dla mnie takie tempo, szkoda czasu.

A brał ktoś może udział w grze na francuskim świecie? Było nas 200 polaków i postanowiliśmy zdominować s2 lub s3 francuskiego świata. To była gra. Calutki świat był przeciwko nam! Francuziki byli noobkami wtedy to dość ciekawie się grało i lekko. No ale z racji tego, że byliśmy w środku kontynentów to nie daliśmy rady za długo grać, no bo nikt z nami sojuszu nie chciał, pomimo iż przewaga punktowa nad plemieniem top 2 była miażdżąca.

Ach zagrałbym znowu na jakimś noobkowatym zagranicznym świecie Smile


RE: Plemiona - Aroonia93 - 11-04-2013 20:41

łlohohoho ;D grałem w to z 8 lat temu na 3 św Big Grin nick ambasadoor , moze mnie ktoś pamieta ;d TOP3/sw ponad 15mln pkt Big Grin
świetna gra , chetnie zagram tylko na klasycznym sw , bo te nowosci to shit


RE: Plemiona - Mksuzi - 11-04-2013 22:45

8 lat temu to cię chyba na świecie nie było Jerk2

Plemiona mają dopiero 6 lat.


RE: Plemiona - hertia - 20-06-2013 06:52

Ostatnio plemiona skończyły 10lat... swego czasu to była najlepsza internetowa gra a teraz raczej już tylko cień tego co było kiedyś.


RE: Plemiona - Damkofr - 20-06-2013 08:24

my graliśmy na czeskim 4 lata temu. Plemię mieliśmy Polska ale też szło ładnie bo niski poziom reprezentowali. Mało kto tam wiedział jak wbić klina.


RE: Plemiona - Mrostry0407 - 24-06-2013 09:08

Jak dla mnie to jest jak każda inna gra internetowa - tekstowa, nudzi się po chwili.