Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BitCoin - zarób na internetowej walucie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: BitCoin - zarób na internetowej walucie! (/Temat-BitCoin-zarob-na-internetowej-walucie-67445)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - Lukaskov96 - 06-04-2013 19:37

Czyli po założeniu konta, portfela, za pomocą tych serwisów, które podał "spkawn" możemy zbierać bitcoiny, następnie możemy je wymienić na realne pieniądze(np. $ lub PLN), następnie przelać na własny rachunek bankowy, np na paypal. Zgadza się?? Czyli nie trzeba grać na giełdzie??


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - lanpan - 06-04-2013 19:54

Wlasnie jak sie wyplaca z tego kase? jak chce polaczyc z kontem bankowym to moge to zrobic tylko z kontem w usa...? I po jakim czasie bitcoiny sa doliczane do portfela z tych serwisow?


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - Klin - 06-04-2013 20:44

Stalmer nie opłaca się kopać na takim sprzęcie

Lukaskov96 zgadza się

lanpan możesz każdym kontem. Jest możliwość też płacenia za towary poprzez BTC. Możesz je sprzedać a $ normalnie wypłacić na zwykłe konto bankowe. Czeka się do 24h z wypłatą. BTC idą aż miło


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - lanpan - 06-04-2013 20:44

A czemu jak ogladam te reklamy na Bitvisitor to nie dostaje BTC?? ;/ I niestety ale nie mam pojecia jak dodac konto... nie posiadam czekow z ktorych moge przepisac numer D:


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - Lukaskov96 - 06-04-2013 21:07

Jaki najlepiej portfel założyć z tej strony: http://bitcoin.pl/jak-zaczac , Zarejestrować się na "tradycyjny klient bitcoin" czy "portfel na giełdzie bitcoin", żebym potem mógł wykonywać zadania, np. oglądanie filmów lub kopanie oraz mógł spokojnie wymienić bitcoins na inną walutę?? Proszę o pomoc, bo nie wiem jaki typ portfela mam wybrać.


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - Klin - 06-04-2013 21:19

Na początek wystarczy tutaj

Kod:
coinbase.com

Po założeniu konta wchodzisz w Linked Accounts i tam masz Bitcoin Addresses i pod spodem swój adres do portfela

Właśnie ten kod podajesz na powyższych serwisach do zarabiania BTC

BTC powinny dochodzić do portfela max 24h


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - Arrekin - 06-04-2013 21:38

Przy okazji chciałbym przestrzec przed kupowaniem bitcoinów i trzymaniem ich licząc na to że ich cena jeszcze pójdzie w górę.
Już w momencie gdy kosztował ~40$ podnosiło się wiele głosów że robi się z tego dużą bańkę, teraz to już wogóle cena w kosmos poszła.

Nie jestem obecnie w temacie, więc jeśli jest tu ktoś kto jest na bieżąco to jestem ciekaw co spowodowało takie wzrosty.


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - jacektw - 06-04-2013 21:59

Pytanko da się zarobić z kartą Geforce 9800GT?


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - Klin - 06-04-2013 22:01

jacektw Nawet nie zaczynaj


RE: BitCoin - zarób na internetowej walucie! - jacektw - 06-04-2013 22:04

a w jakiś inny sposób to jaki najlepszy ?