Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Likemore.pl Zarabiaj za klikanie "lubię to" i za wykonywanie zadań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Likemore.pl Zarabiaj za klikanie "lubię to" i za wykonywanie zadań (/Temat-Likemore-pl-Zarabiaj-za-klikanie-lubie-to-i-za-wykonywanie-zadan-66805)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: likemore.pl Zarabiaj za klikanie "lubię to" i za wykonywanie zadań - BlackDead - 09-04-2013 14:33

Dzięki Big Grin


RE: likemore.pl Zarabiaj za klikanie "lubię to" i za wykonywanie zadań - HinaruPl - 09-04-2013 15:04

A co mam do stracenia.
Poczło z refa.
Zobaczymy czy fajny serwis.


RE: likemore.pl Zarabiaj za klikanie "lubię to" i za wykonywanie zadań - BlackDead - 09-04-2013 15:48

Wielkie dzięki.Pewnie że fajny ,najlepszy serwis tego typu!Teraz uzbieran na przelew chyba,bo mi potrzebna kasa na serwer cs Big Grin


RE: likemore.pl Zarabiaj za klikanie "lubię to" i za wykonywanie zadań - miniek9090 - 09-04-2013 15:54

(09-04-2013 15:48)BlackDead napisał(a):  Wielkie dzięki.Pewnie że fajny ,najlepszy serwis tego typu!Teraz uzbieran na przelew chyba,bo mi potrzebna kasa na serwer cs Big Grin

co ile godzin sie lajki odswiezają?
ps. na tym serwie zwykli gracze nie mają szans przy vipach...


RE: likemore.pl Zarabiaj za klikanie "lubię to" i za wykonywanie zadań - aero2 - 09-04-2013 17:19

Strasznie mało lajków do wy klikania jest.


RE: likemore.pl Zarabiaj za klikanie "lubię to" i za wykonywanie zadań - miniek9090 - 09-04-2013 17:22

(09-04-2013 17:19)aero2 napisał(a):  Strasznie mało lajków do wy klikania jest.
dziennie około 100 można wyklikac Smile


RE: likemore.pl Zarabiaj za klikanie "lubię to" i za wykonywanie zadań - BlackDead - 09-04-2013 17:26

Na tym serwisie jest tak że ja wchodzę czasami co kilka h i są nowe strony do polubienia,a co do mojego serwa to zwykli gracze mają szanse z vipami,trzeba być dobrym na pb.Chociaż ja nie gram klasą premium żeby niskie lvl nie mieli trudno Big Grin


RE: likemore.pl Zarabiaj za klikanie "lubię to" i za wykonywanie zadań - miniek9090 - 09-04-2013 17:30

(09-04-2013 17:26)BlackDead napisał(a):  Na tym serwisie jest tak że ja wchodzę czasami co kilka h i są nowe strony do polubienia,a co do mojego serwa to zwykli gracze mają szanse z vipami,trzeba być dobrym na pb.Chociaż ja nie gram klasą premium żeby niskie lvl nie mieli trudno Big Grin

co do stronki to widzę że szybko ludzie zadania robią
co do serwera to ten kubusiek nawala po texturach i denerwuje all..


RE: likemore.pl Zarabiaj za klikanie "lubię to" i za wykonywanie zadań - BlackDead - 11-04-2013 14:11

Już niedługo kolejna wypłata.Pisałem ostatnio do właściciela i odpowiedz dostałem za niecałą godzinę.
Więc w razie jakichś problemów jest kontakt z uczciwą administracją Big Grin


RE: likemore.pl Zarabiaj za klikanie "lubię to" i za wykonywanie zadań - Wolfik - 11-04-2013 14:55

Poszedł ref Big Grin
- Tylko play czy plus też?
- Ile najwięcej dziennie mieliście bez poleconych?
- 25 punktów z refa dostaje się od razu za czyjąś rejestracje czy musi jeszcze parę like dać?