Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
państwo policyjne nadchodzi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: państwo policyjne nadchodzi (/Temat-panstwo-policyjne-nadchodzi-66222)

Strony: 1 2 3 4


RE: państwo policyjne nadchodzi - djkaramba - 31-03-2013 11:22

Wiecie że zmienili prawo i wypowiedzi o "nich" każdy wie o kim, są teraz
"kontrolowane". Mówili o tym w wiadomościach.


Odp: państwo policyjne nadchodzi - miniek9090 - 31-03-2013 11:24

sory ale specjalnie tak piszemy zeby nie bylo wiadomo o " kim"
poza tym niech wie co ludzie mysla o "tym" czlowieku .

wysłano z nokii 2600


RE: państwo policyjne nadchodzi - kleomenes - 31-03-2013 11:29

Jedno jest pewne, wiem bo zaobserwowałem takie zachowania, w tym kraju nie brakuje fanatyków "sprzeciwu wobec władzy"
Ciekaw jestem co musi nastąpić żeby się zaczęło...


Odp: państwo policyjne nadchodzi - miniek9090 - 31-03-2013 11:33

jezeli takie prawo weszlo to kolejne 70% polakow pojdzie siedziec Jerk
ale cos nie wierze w te ich
" kontrolowanie" .
https://www.youtube.com/watch?v=1vXNaayFs1Q&feature=youtube_gdata_player

prawie kazdy raper w swoim utworze palnal kilka slow o wladzy . dalem bezczela jako przyklad .

wysłano z nokii 2600


RE: państwo policyjne nadchodzi - djkaramba - 31-03-2013 11:33

Z przykrością muszę napisać że przez "niego" trzeba wiać za granicę.
młodzi tak robią teraz Sad i fajne laski też ku... Sad


RE: państwo policyjne nadchodzi - prymul1 - 31-03-2013 13:00

Dzięki za wrzucenie tego filmiku marcel_kk. Teraz obejrzę go jeszcze z 10 razy, zapamiętam treść i jak ktokolwiek przy mnie powie, że na wyborach będzie głosował na Tuska, to właśnie tych argumentów użyje przeciw niemu i spróbuje go odwieść od tego pomysłu.


RE: państwo policyjne nadchodzi - Yogii - 31-03-2013 13:06

a ktos tu jeszcze niedawno pisem straszył ze bedzie wszystko i wszytskich podejrzewał, podsłuchiwał i kontrolowałHuh


RE: państwo policyjne nadchodzi - BuczerProforma2 - 09-06-2013 09:59

(12-03-2013 17:02)Verb22 napisał(a):  po prostu wyjść na ulice, złapać tego gnoja rostowskiego za ja.a i powiesić. Tyle możemy zrobić. Kiedy nadejdą czasy żeby wszczepiać na czipy i obserwować na każdym kroku..

Ty i tak się nie rozliczasz bo się boisz wyjść z domu neosie.


RE: państwo policyjne nadchodzi - adrick1197 - 09-06-2013 11:07

glosowac na KNP chyba jedyna normalna partia ktora chce cos zmienic w Polsce Smile


RE: państwo policyjne nadchodzi - kleomenes - 09-06-2013 11:50

Ludzie są zbyt zmanipulowani moim zdaniem. Poza tym większość to idioci bo na takich się ich wychowuje/tresuje.
Jedyna opcja to jakieś radykalne działania celem obalenia rządu i wybraniu nowego, przydało by się też zmienić kilka ustaleń odnośnie kadencji. Znacie historię, potrafimy się zjednoczyć gdy stoimy na krawędzi, a władza nie jest głupia i też o tym wie.
Wybory to gówno, zostaje rewolucja. Poza tym demokracja to też gówno, wcześniej był król i może nie było idealnie ale przynajmniej coś znaczyliśmy jako naród Smile