Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) (/Temat-Potrzebujesz-pomocy-w-PPA-Zapraszam-65692)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - ManXer - 17-03-2013 17:30

Mógłbyś odpisać na GG?


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Mikoszi - 18-03-2013 16:39

Kiedy tylko mogę to odpisuje Smile


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Mikoszi - 19-03-2013 21:42

Witajcie!

Info dla osób z którymi współpracuję:
Co dzień pisze w tym samym momencie dość spore grono i ciężko jest mi odpisać na wszystkie tak szybko jakbym chciał, więc postanowiłem założyć coś w rodzaju supportu poprzez stronę www. Będzie ona otwarta wkrótce,a dostęp do strony (czy też ich zasobów) będzie dla osób, które zdobyły chociaż jedno pobranie (czyli pojawią się na liście).

Info dla osób, które chcą zacząć współpracę:
1. Nie piszcie do mnie jeśli macie konto z polecenia kogoś innego i nie chcecie poprosić AC o zmianę podpięcia lub założyć nowe konto już z mojego refa.
2. Nigdy nie daje gotowych nisz
3. Dla nowych osób lub początkujących w PPA wysyłam poradnik mojego autorstwa gdzie opisuje wszystko to co mam do przekazania takim osobom. Pomaga mi to w pracy, więc nie zrażajcie się jeśli otrzymacie taki poradnik ponieważ wszystko to co w poradniku pisałem do tej pory każdemu.
4. Już nie będziemy zaczynać współpracy poprzez GG tylko przez support. Będzie tam odpowiedni system wymiany wiadomości tak by nikt nie został pominięty.

Nie wiem właściwie kiedy strona ruszy, więc możecie pisać dalej na PW, ale na prawdę mam sporo tych wiadomości do ogarnięcia. Sprawa z działaniem strony wygląda tak, że będę musiał załatwić parę złotych na jakiś serwer i domenę, a to przyjdzie wraz z wypłatą z AC. Niestety starałem się o szybką wypłatę, ale nie otrzymałem jednoznaczniej odpowiedzi.


Chce pogratulować wszystkim osobom, które wraz ze mną zarabiają na AC ponieważ Wy sami zarobiliście razem już ponad 300$. Wydaje mi się, że to nie tak źle, bo zarabiających na liście mam około 15 Smile . Ta kwota zapewne byłaby większa, ale nie zawsze każdemu chce się dodawać filmy czy też promować blog, również nie wszyscy zostali podpięci pode mnie.


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - sqmany - 19-03-2013 23:17

Ja z tych 15 osób na pewno najmniej zarobiłem pokerface


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - ManXer - 20-03-2013 16:12

@up
wątpię, ja póki co zarobiłem 0,09 $ xD Ale zawsze coś i przynajmniej pojawiam się na liście refów, a teraz mam wolne i ostro zabieram się do pracy bo muszę wszystko zrobić od nowa


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Mikoszi - 20-03-2013 16:17

Nie porównuje zarobków, ale są osoby które zarabiają więcej i są też te które mniej. To wszystko zależy właśnie od tego jak zaangażujecie się w pracę.


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - KosikSquad - 20-03-2013 17:44

Ja do ciebie napisałem na PW, kiedy moge liczyć na odpowiedz i podanie linku do rejestracji ?


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - RasTak - 20-03-2013 18:21

Również napisałem PW Wink


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Wuczykij - 27-03-2013 13:08

Napisalem na pw . ;]


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Madroxx - 31-03-2013 13:39

Napisałem na PW ale od tygodnia cisza Sad