Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Portal Filmowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Portal Filmowy (/Temat-Sprzedam-Portal-Filmowy-65640)

Strony: 1 2 3


RE: [Sprzedam] Portal Filmowy - sheko12 - 07-04-2013 23:25

Napisz na priv,siedze troche w interesie wiec Ci pomoge Wink i szablony też się znajdą

Pozdrawiam Wink


RE: [Sprzedam] Portal Filmowy - surfer0700 - 08-04-2013 11:40

Mogę dać 150 PLN - za całą strone. Albo 25 PLN za sama domenę. Co Ty na to?


RE: [Sprzedam] Portal Filmowy - michaloo22 - 08-04-2013 15:45

dzięki za zainteresowanie ale najpierw muszę ogarnąć ppa potem zainwestuje w stronę właśnie tego typu jak play-film.com


RE: [Sprzedam] Portal Filmowy - sheko12 - 26-04-2013 20:58

widać ze pan przezes przestal się wypowiadac Smile


RE: [Sprzedam] Portal Filmowy - ShakD - 27-04-2013 18:19

Na obecną chwilę strony już nie sprzedaję, z racji tego że w stronę troszke zainwestowałem i zwiększyła się liczba osób odwiedzających nasz serwis;p
Dziennie już statystyki kształtują się na poziomie 1300 unikalnych osób dziennie, lecz dokładnie będę wiedział gdy kampania reklamowa minie w tedy dowiem się ile z tego zostało bo na pewno troszkę "ujdzie", lecz aż strasznych strat nie powinienem mieć;p
Co do fp o którym ktoś wcześniej pisał że podałem liczbę 4tys??;> hmmm... chyba komuś się cos pomieszałoWink Ja nawet o fp chyba nie wspominałem;p
Najwyżej mogłem wspominać o możliwości reklamy na fp innych stron ale to łączna liczba fanów kształtuje się na poziomie 150 tyś osób;p
Co do szablonu, no cóż udowadniać tego że szablon kupiłem nie będę bo i dowodów nie mam, szablon spory czas temu kupowałem, leżał na dysku troszkę wieć od tamtego czasu mógł spokojnie zostać opublikowany w internecie, z racji tego że szablon jest sprzedawany na licencji bez terminowejWink Więc każdy może zakupić i wpuścić nielegalnie do internetuWink
Oczywiście nie wykluczam że stronę nie sprzedam, bo wszystko jest kwestią ceny (na obecną chwilę sądzę że 500 zł), lecz można czekać strona pewnie powoli sama zacznie sie rozwijać i nie będzie trzeba inwestować sporych pieniędzy w reklamęWink


RE: [Sprzedam] Portal Filmowy - sheko12 - 22-05-2013 19:47

Faktycznie wzrosla strona,widzę po 1 online i brak aktywności w strone rozwijania serwisu a tylko reklamy z których czerpiesz środki.

Wciąż stoisz przy 500zł,ta strona nie jest tyle warta i tak szybko nie będzie.Uwierz,trzeba być niepełnosprytnym by tyle za taki serwis dać Smile

Kampania Ci nic nie da,bo w ciągu dnia masz 1300 unikalnych a w ciągu kolejnych nie masz nikogo z powodu braku zainteresowania stroną.

500zł za takie coś.Bój Się Boga.

Ale Powodzenia z tym swoim biznesem Smile

Pozdrawia.Dumny użytkownik zarabiam.com.


RE: [Sprzedam] Portal Filmowy - Gremquen - 22-05-2013 19:52

[Obrazek: 21zodt.jpg]

2 osoby online (w tym ja)....a dziennie niby 1300 UV - to kiedy oni wchodzą? W środku nocy?

Niezła kmina shakD - zdobyłeś link z zarabiam.com, na pewno pomocny w pozycjonowaniu Smile


RE: [Sprzedam] Portal Filmowy - sheko12 - 22-05-2013 20:02

P.S zrezygnował na razie ze sprzedaży bo pewnie nikt ntego nie chciał kupić ;


[Sprzedam] Portal Filmowy - surfer0700 - 26-06-2013 18:22

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.