Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org (/Temat-Mentor-Zarabiaj-z-Ciamciajem-oficjalny-mentor-Astrocash-org-65508)



RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - ciamciaj - 25-02-2013 18:58

Dzisiaj wszystkie emaile powinny miec odpowiedz. Mała obsówka jest spowodowana wyjazdem Sad Pozdrawiam.


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - marcin1001 - 25-02-2013 19:06

Ok, to jak dzisiaj nie dostanę odpowiedzi, to napiszę jeszcze raz, może się gdzieś zapodział.


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - ciamciaj - 25-02-2013 20:37

PRZYPOMINAM ZE NIE AKCEPTUJE NA BLOGU LUDZI JESLI ZE MNA NIE POROZMAWIAJA. PORADNIKI SA DLA AKTYWNYCH. Pozdrawiam Smile


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Okazzi - 25-02-2013 21:50

ciamciaj, czy jeżeli nie otrzymałem odpowiedzi od Ciebie, mam pisać jeszcze raz, czy jest to po prostu spowodowane brakiem czasu? Smile


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - ciamciaj - 25-02-2013 22:11

(25-02-2013 21:50)Okazzi napisał(a):  ciamciaj, czy jeżeli nie otrzymałem odpowiedzi od Ciebie, mam pisać jeszcze raz, czy jest to po prostu spowodowane brakiem czasu? Smile

Jest to spowodowane nawalem wiadomosci przez ktory aktualnie sie przedzieram Smile Spokojnie! Stay in peace Smile


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - bios - 26-02-2013 20:17

Ciamciaju napisałeś, że aktywowałeś konto, a nie zrobiłeś tego Sad

nick: bios166


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - sqmany - 26-02-2013 22:42

Mam pytanie, ile czekaliście na maila bo ja napisałem dziś po 08:00 a jeszcze maila nie dostałem


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - rozekrr - 26-02-2013 22:43

Ciamciaj pisał wyżej że ma natłok wiadomości i odpisuje na wszystko powoli.


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - sqmany - 27-02-2013 07:00

Ja się nie pytałem co on napisał tylko po jakim czasie inni dostawali maile


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - ciamciaj - 27-02-2013 08:04

Bios juz masz aktywacje Smile