Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień (/Temat-Hardkorowy-Koksu-na-MMA-Attack-3-27-Kwiecien-64516)

Strony: 1 2 3


RE: Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień - makingmoney - 28-04-2013 16:40

...


RE: Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień - Traw3k - 28-04-2013 18:08

Również obejrzałem na YouTube "walkę". W trakcie seansu zadawałem sobie tylko pytanie: "Co ja za parodię oglądam?". Rolleyes


RE: Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień - damianus627 - 28-04-2013 18:42

Ja oglądałem ale to co po walce gadał Ozdoba to było śmieszne. Kibice gwizdali a ten gadał że ma szacunek co chwilę.beka


RE: Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień - Papass - 28-04-2013 19:06

Jeden drugiego warty. Wszyscy najeżdżają na Ozdobę, ale jak dla mnie to pokazał więcej od Burnejki. Doszło przynajmniej kilka prostych, a jeżeli ktoś nie daje rady nawet podbiegnąć do przeciwnika to nie powinien wychodzić do klatki.. Jestem ciekawy, kto byłby taki mądry (-50 kg) doskoczyć do koksa, albo jeszcze lepiej - wejść z nim do klinczu Cool
Ogólnie - jak dla mnie obaj "zawodnicy" powinni zostać zdyskwalifikowani i do tego powinni odjąć im część wynagrodzenia za walkę..

Jeszcze rzecz, od której dostaję pierdolca. Na gali było kilka naprawdę ciekawych pojedynków, a i tak najbardziej rozmawia się o ostatniej walce.. Czemu nikt nic nie powie o Drwalu, Jotce? To pokazuje gdzie stoi teraz nasze społeczeństwo. Dzieci będą oglądać freak-fighty i w przyszłości będą wyobrażały sobie MMA jako dyscyplinę, w której zawodnicy w klatce bawią się w ganianego facepalm

Zawodnicy trenują po kilka-kilkanaście lat, czasem muszą dokładać do treningów, nie czerpią z nich żadnych korzyści, a takich dwóch przyjdzie (Ozdoba - 2 miechy treningów, Burnejka - brak treningów) i dostają prawdopodobnie największą gażę ze wszystkich zawodników występujących na gali....


RE: Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień - kleomenes - 28-04-2013 20:21

Ja wolę sobie nie wyobrażać jaką gażę dostałby obecny premier za walkę z kimkolwiek. Rekord oglądalności murowany Lol
Co do walk na tej gali to były całkiem ciekawe, jednakże ostatnie starcie było najgorszym jakie w życiu widziałem.
Do klatki powinno wchodzić się mając na celu tylko jedno, pokonanie przeciwnika i zgarnięcie za to należnej kasy.
Takich starć niestety raczej nie unikniemy, kwestia podbicia oglądalności ale ja się pytam, co tu jest do oglądania ?


RE: Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień - daniel42na - 28-04-2013 20:23

jedno mi się podobało, a konkretnie strzał w 9 sekundzie:

klik

Jerk2


RE: Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień - Yaakula - 01-02-2022 18:40

To były czasy Wink