Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! (/Temat-Mentor-ShareBay-net-ZACZNIJ-ZARABIAC-JUZ-DZIS-64291)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - matiop - 04-02-2013 20:20

(04-02-2013 19:09)ciamciaj napisał(a):  
Cytat:- Dobór hostingu oraz domeny pod stronę

- 2 letnie doświadczenie w zarabianiu CPA/PPA
- Nauka szukania i wybierania nisz
- Duże zarobki!



2 letnie doświadczenie, a rozmowa z przed miesiąca troszkę ponad....

Cytat: kurde jesteś, ... 2 sty, 14:51 może chociaż pomożesz gdzie kupić domene oraz hosting
w dobrej cenie

Iwo, jak lepiej dawać pliki, od razu download czy na zippyshare 31 gru 2012 22:16 i tam hasło
?
hejka, mam głupi problem nie wiem na czym zarabiać 23 gru 2012 17:29 i Wesołych Świąt
chciałbym coś konkretniejszego​ mógłbym hacki ale nie wiem czy warto bo robić u umiem w visual basic


Kłamałeś wtedy?

Oh ciamcia próbowałem na PPA wtedy ale ogólnie zarabiam na CPA więc się pytałem ciebie czy to takie dziwne? Ja mam inny sposób zarobków i powiedz co ja ci zrobiłem Smile ?


RE: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - bios - 04-02-2013 20:21

Wszyscy teraz mentorów mają. Zobaczymy po miesiącu jak to będzie z tymi mentorami Smile


RE: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - Roxi5017 - 04-02-2013 20:26

Cytat:Ja polecam w sharebay termika albo krype, ci ludzie wiedzą co robią.

Krypa miał gdzieś refów, na początku odpisywał, później olał i nawet poradnika nie przesłał, na który dużo osób czekało Wink Olałam go i zmieniłam hosting PPA Smile


RE: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - masterex2 - 04-02-2013 20:29

(04-02-2013 20:07)yazir napisał(a):  
(04-02-2013 19:59)masterex2 napisał(a):  To,że sam nie potrafi zarobić nie znaczy,że nie umie pomóc^^.Może po prostu jest zbyt leniwy na robienie hacków,wrzucanie filmików na yt? A gdyby miał chęci na pewno by zarobił bo posiada takową wiedzę? Jak się nie podoba to fajershit czeka z otwartymi rękami ze swoim mentorem.
Ja ze swojej strony mogę polecić w 100% Krype Smile

masterex2 chodzi o kłamstwo, jak ktoś może mieć 2 letnie doświadczenie w PPA skoro 2 miesiące temu pytał ciamciaja jak to "ugryźć", nie chodzi o lenistwo... Posiada wiedzę teoretyczną? Ja posiadam wiedzę teoretyczną na temat budowy stacji kosmicznych... ale nie porywam się na budowę tego, ani nie uczę nikogo jak zbudować takową stację kosmiczną.

Jak się nie podoba to fajershit czeka z otwartymi rękami ze swoim mentorem.
Rozumiem Twój brak sympatii do FireCash.org ale zachowaj chociaż odrobinę kultury Smile

Bez przesady, nie porównuj budowy stacji kosmicznej do PPA bo to lekka przesada. Jeżeli ktoś jest kompletnie zielony,a on mu przekaże chociażby tą wiedzę teoretyczną to jest w stanie zarobić swoje pierwsze dolary. Ale rozumiem. Każdy może mieć inne zdanie.Dajcie gościowi szanse, a nie od razu go pożeracie. Jest nowy niech się wykaże nikogo nie zmusza do korzystania z jego pomocy. A co do mojej kultury to właśnie ją zachowałem pisząc tylko tyle. Pozdrawiam.

(04-02-2013 20:26)roxi5017 napisał(a):  
Cytat:Ja polecam w sharebay termika albo krype, ci ludzie wiedzą co robią.

Krypa miał gdzieś refów, na początku odpisywał, później olał i nawet poradnika nie przesłał, na który dużo osób czekało Wink Olałam go i zmieniłam hosting PPA Smile


Z tego co wiem Krypa miał problemy. Pamiętaj,że to jest człowiek nie robot.Po kilku rozmowach z Krypą mogę stwierdzić,że zna się na rzeczy.Szukając pomocy po wielu hostingach zatrzymałem się na nim i mam nadzieję,że przyniesie to efekty. Od razu podsunął pewne sugestie co do kwestii zarabiania Smile


RE: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - ciamciaj - 04-02-2013 20:39

Tu nie chodzi o to, że nie dajemy mu szansy. Nie rozumiem po co kłamie w temacie....

Zarabiałeś na cpa, a nie masz pomysłów na zarobek, nie znasz sie na hostach i domenach...pytales o podstawy z seo...proszę Cię, nie pogrążaj się, bo na każdą Twoją odpowiedź mam logi z gg.

Sharebay jest dobrym serwisem, ale tacy mentorzy mu nie służą.


RE: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - Roxi5017 - 04-02-2013 20:39

Cytat:Z tego co wiem Krypa miał problemy. Pamiętaj,że to jest człowiek nie robot.Po kilku rozmowach z Krypą mogę stwierdzić,że zna się na rzeczy.Szukając pomocy po wielu hostingach zatrzymałem się na nim i mam nadzieję,że przyniesie to efekty. Od razu podsunął pewne sugestie co do kwestii zarabiania

Owszem, wiem, że to nie robot, czekałam ponad 2 tyg i nic Smile Więc stwierdziłam, że szkoda czasu Smile


RE: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - Nicktim - 04-02-2013 20:44

Nie robot, ale jak podejmuje się bycia mentorem to powinien znaleźć czas Smile


RE: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - Leaders - 04-02-2013 20:45

roxi5017, Nicktim, z tego co wiem to odpisał już na wszystkie lub większość emaili. Jeżeli wciąż nie dostaliście odpowiedzi, to napiszcie do niego ponownie, może wpadły gdzieś do spamu. To jest naprawdę spec. Dla swoich Poleconych udostępnił również za darmo ten program: http://uploaduj.com/topic/728-ultimate-video-chcecker-by-krypa/ (swojego autorstwa) i ciągle szykuje kolejne materiały (osobne dla Nowicjuszy i osobne dla Zaawansowanych). O Jego przerwie nie chcę się wypowiadać, bowiem są to Jego prywatne sprawy i dopóki coś nas nie dotknie i nie mamy w życiu trudnych chwil, to naprawdę łatwo błędnie innych ocenić. Jak ktoś to ładnie napisał "jest on tylko człowiekiem". Teraz już jednak wszystko się unormowało i powinno być coraz lepiej, na 110%.

ciamciaj, dlatego właśnie mamy również innych Smile I w przyszłości mam nadzieję, że pojawią się jeszcze kolejni, wyspecjalizowani w poszczególnych dziedzinach.

Ogółem dziękujemy za miłe słowo.


RE: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - patulsky1337 - 04-02-2013 20:48

JA BARDZO POLECAM.

Dziś zacząłem współpracę i już mam bloga i fanpage dla moich plików, wszystko ładnie tłumaczone- na dodatek już poszły pierwsze pięniądze na sharebayu. Tongue Polecam gorąco!


RE: [Mentor] ShareBay.net - ZACZNIJ ZARABIAC JUZ DZIS! - Roxi5017 - 04-02-2013 20:58

Luty poświęcę na fc, żeby do wypłatki dobić, a później zobaczymy, może spróbuję z SB ponownie Smile
Zobaczę czy dalej będzie stronka co jakiś czas siadać, oby problemy ustąpiły już ; )