Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VIVUS - place 15 zl od oferty! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: VIVUS - place 15 zl od oferty! (/Temat-VIVUS-place-15-zl-od-oferty-64232)

Strony: 1 2 3 4


RE: VIVUS - place 15 zl od oferty! - namal1 - 21-03-2013 09:16

Trochę mi się to wydaję dziwne. Bierzemy pożyczkę np. 1000 zł na 30 dni. Pieniądze dostajemy "od ręki". Następnie zostaje nam wysłana umowa do podpisania i odesłania w ciągu 7 dni. Według prawa jeżeli nie podpisujemy umowy to nie mamy żadnego zobowiązania. Taki paradoks. Dostajemy najpierw pieniądze a potem umowę. Czytamy umowę, nie zgadzamy się na warunki to nie podpisujemy (a pieniądze dostaliśmy wcześniej od umowy). Może mi ktoś wyjaśnić to?


RE: VIVUS - place 15 zl od oferty! - tomazzi - 21-03-2013 09:41

namal tak czy tak pieniądze musisz oddać jak pożyczysz czy podpiszesz umowę czy też nie
nie znam szczegółów działania tego portalu, nie interesowałem się, ale na 99% jak podpiszesz umowę czyli zgadzasz się na warunki to termin oddania masz w jakimś tam czasie określonym w umowie, a jeśli się nie zgodzisz to termin na oddanie pieniędzy to będzie 7 dni


tak było w kokos.pl gdzie kupę lat byłem inwestorem, więc zapewne ten portal ma nie wielkie różnice bo wszystkie w zasadzie działają na takich samych zasadach, ale mogę się mylić Smile


RE: VIVUS - place 15 zl od oferty! - pokezaju - 21-03-2013 09:58

Nic nie trzeba było podpisywać i odsyłać. Dali od ręki i termin spłaty to miesiąc normalnie Wink Więc nie ma żadnych problemów z nimi.


RE: VIVUS - place 15 zl od oferty! - namal1 - 21-03-2013 11:10

A już chciałem brać, ale nie chce mi się iść na pocztę i odsyłać umowy z powrotem. Na czacie pisała, że wysyłają umowę.


RE: VIVUS - place 15 zl od oferty! - Xero - 24-03-2013 00:00

Nie slyszalem o zadnej umowie i zadnej umowy nie dostalem. Sam bralem pozyczke w Vivus i oferuje ja innym. Tez nikt mi o tym nie mowil i nie mial takich problemow.

Zachecam dalej - aktualne! Darmowe 15zl Smile


RE: VIVUS - place 15 zl od oferty! - namal1 - 24-03-2013 16:07

Umowy są wysłane dla tych osób, które zarejestrowały się w vivus po 13 marca 2013. Dla osób które rejestrowały się wcześniej a nie brały pożyczki to umowa nie jest wysyłana. Info z live chat.


RE: VIVUS - place 15 zl od oferty! - Xero - 26-04-2013 10:35

Trochę czasu minęło - odświeżam. Aktualne!


RE: VIVUS - place 15 zl od oferty! - Xero - 16-05-2013 17:01

Trochę czasu minęło - odświeżam. Aktualne!


RE: VIVUS - place 15 zl od oferty! - Pidii - 16-06-2013 02:49

niestety juz wziąłem :/


RE: VIVUS - place 15 zl od oferty! - Xero - 25-08-2013 18:07

Sierpień - oferta dalej aktualna Smile
Zapraszam