Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już blisko sklep ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Już blisko sklep ! (/Temat-Juz-blisko-sklep-6419)

Strony: 1 2 3 4


RE: Już blisko sklep ! - stiopa - 03-05-2010 07:03

No ciekawe jak to bedzie wszystko wygladac


RE: Już blisko sklep ! - manfredo - 03-05-2010 08:01

No ja tez jestem ciekawy i kiedy to ruszy a teraz rzeba zbierac ludki na z-list i ogladac filmikiBig Grin


RE: Już blisko sklep ! - hQs - 03-05-2010 09:31

Ja to sie wogole dziwie ze nie dadzą tego sklepu tez dla international z-list ponieważ ja wole sobie np. zaplacic za sluchawki w sklepie niz sapac o nie na restocku i za nie nie ma cła to powinno byc dla nas dostępne , kazdy kupuje na wlasne ryzyko ( cło , vat ) a i tak za takie mniejsze nagrody nie ma opłat celnych . A tak poza tym to nawet za ps3 wezme sobie 100 % ceny ściągnę i będę mial oplate za cło tak samo jak po restocku czyli ja tego nie rozumiem .... pozdro


RE: Już blisko sklep ! - Mariolars - 03-05-2010 09:51

LOL niech dadzą ten sklep nic nie zdziałają przeciwko temu cłu albo się wymigują i faworyzują swoich tak jak zwykle.


RE: Już blisko sklep ! - wikiwik16 - 03-05-2010 09:52

Czytam Twoja wypowiedz kilka razy, i..... pisz bardziej ze zrozumieniem i konkretnie.
Mamy restocki i bedzie sklep (mam taka nadzieje) i jest cło, chyba ze faktycznie ludzie z lockerz znajda jakąs luke w co watpie ale na boga chyba lepiej zapłacić cło/vat za np. PS3 200zł niz płacić 100% wartości gry/konsoli itp. w kochanej Polsce.


RE: Już blisko sklep ! - hQs - 03-05-2010 14:03

I tak da się zejść 100 % z ceny czyli masz darmową nagrodę + cło czyli wychodzi na to samo co restock , poprostu amerykanie mają lepiej bo to ich serwis .


RE: Już blisko sklep ! - wikiwik16 - 03-05-2010 15:03

No dokałdnie, tylko pytanie które pewnie kazdy sobie zadaja, o ile jeszcze podniosa ceny nagród i jakie dodadza i kiedy nowe sposoby na zdobywanie PTZ.


RE: Już blisko sklep ! - JoPello - 03-05-2010 17:19

A czy jak już ten sklepik wejdzie dla nas to to tez będzie tylko dla tych którzy mają status Z-Listera??


RE: Już blisko sklep ! - szullerr - 03-05-2010 17:21

pewnie tak będzie że tylko Z-Listerzy będą mogli kupować


RE: Już blisko sklep ! - KristopheR - 03-05-2010 17:22

Tak, prawdopodobnie tak Smile
Ale dalej będą restocki dla zwykłych użytkowników Smile