Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPD a pobieranie ... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: PPD a pobieranie ... (/Temat-PPD-a-pobieranie-64165)

Strony: 1 2 3 4


RE: PPD a pobieranie ... - sewirus - 02-02-2013 20:04

Nie nawidze remote bo moim zdaniem jest to nieszanowanie uploadera, uploader się napracuje wstawia plik z opłaconego przez siebie shella a przychodzi remociarz i od tak sobie za free na swoje konto wstawia Smile dlatego ja i większość uploaderów stosujemy metodę dodawania swojego nicku do nazwy filmu lub dodajemy plik info albo hasło Smile


RE: PPD a pobieranie ... - Roxi5017 - 02-02-2013 20:14

Bywa, każdy chce jakoś zarabiać, na początku normalnie upload'owałam, ale jeśli jest ułatwienie to dlaczego by nie skorzystać. Założę się, że moje pliki również były remote'owane, a nie każdy ma kasę na shell'a Smile


RE: PPD a pobieranie ... - sewirus - 02-02-2013 20:22

40 zł to nie duża kwota Huh

Uploadując normalnie więcej pobrań idzie z reguły bo remote upload łatwo rozpoznać ;D

Ale tak czy siak powodzenia i wysokich zarobków życzę Smile


RE: PPD a pobieranie ... - Roxi5017 - 02-02-2013 20:27

Nie łatwo rozpoznać Smile Dopiero gdy plik jest w rarze Smile Bo w nazwie zazwyczaj nie ma nic nadzwyczajnego Smile
Dla Ciebie może to nie dużo Wink


RE: PPD a pobieranie ... - startchips - 02-02-2013 22:10

Roxi, chodzi ci darmowe remote ? Pewnie się domyślam o jaki serwis chodzi Wink

Puki co ja 1zł zarobiłem i 0.00 ileś tam na drugim hostingu, więc nie za wiele, a ok. 10 postów dodałem na jednym warezie i potem te filmy wykorzystałem na innych + inne filmy które były popularne na aktualnym forum, więc nie wiem co tu dla zwiększenia zysków wy myśleć jeszcze.


RE: PPD a pobieranie ... - Roxi5017 - 03-02-2013 08:41

Tak, darmowe remote Smile


RE: PPD a pobieranie ... - patryk0407 - 03-02-2013 12:05

Ja się wypowiem jak ja robie: wrzucam dziennie teraz 30 wstawek lub trochę mniej na 1 host i na jedno forum. I przez 3 dni mam ponad 17zł, jak na 30 min roboty to całkiem całkiem. Ale mam tam vipa, stażu i postów od groma więc to też zależy od warezu jak się pobiera. A co do shell to racja, lepiej go zakupić, masz własny dysk i wirtualny komputer. Z tam tad mozesz dawac wstawki jesli masz lacze slabe w domu. A jesli chodzi o trackery to powiem że siedze w tym dluzszy czas, mam konta na najwiekszych polskich trackerach i zabronione jest przerzucania wstawek. Jesli Cie wykryja to masz bana na trackerze. Wiec jesli chcesz wrzucac to poprostu od innych z forum, bo trackery to na wlasny urzytek lub do ripowania Smile


RE: PPD a pobieranie ... - sewirus - 03-02-2013 12:37

Ja z do ripowania to tylko dvdseed używam najlepsze wstawki Big Grin, a można wiedzieć na jaki warez wrzucasz Big Grin


RE: PPD a pobieranie ... - Qwik - 03-02-2013 12:57

Remote nie rożni się niczym od uploadowania z shella bo i tak nie włączacie gry albo filmu i nie sprawdzacie czy wszystko jest w porządku albo czy są wirusy.


RE: PPD a pobieranie ... - sewirus - 03-02-2013 13:04

Film włączam Tongue jakoś screeny trzeba robić Big Grin a różni się też tym że upając z shella wiesz co jest w środku archiwum rar. Co innego jak jest sam plik avi to się wtedy nie różni Tongue