Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 08-01-2013 13:27

Dzięki Smile
Jak będziesz potrzebować pomocy to pisz.
Bardzo proszę również wszystkich refów o uzupełnienie pola username w ustawieniach konta Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - cedron - 08-01-2013 14:08

pytanie:
Długo czeka się na przelew ?
Zleciłem wypłatę 2 dni temu i jeszcze jej nie mam.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 08-01-2013 14:46

jak zleciłeś w niedzielę to została zainicjonowana wczoraj. Czeka się do 48 h ale powinna Ci wkrótce przyjsc. Serwisy są wypłacalne więc nie bać się Smile ja zleciłem dzisiaj rano kolejna wypłatkę


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - buch - 09-01-2013 19:39

probowal ktos wykonywac zadania na kilku stronach rownoczesnie? obrazki sa praktycznie takie same, zastanawiam sie czy to napenwo jest dozwolone?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 09-01-2013 20:26

Ja wykonuję tak cały czas. Oczywiście jeśli masz na myśli z kilku podobnych serwisów a nie w ramach tego samego Smile
Jak miałbyś więcej pytań to zapraszam na PW Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - timek41 - 10-01-2013 00:10

U mnie doszły właśnie 3 wypłaty z SurveyWage , nie chce mi sie screnow wrzucac, takze poki co serwisy ok. Zapraszam do zapisów Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - przemeklif - 10-01-2013 00:27

3 wypłaty przyszły Smile Obie stronki działają - wypłacalne. Zarobki też niezłe, wiec ja polecam Wink


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - darkmatthew - 10-01-2013 08:39

Ja zleciłem 2 dni temu i do tej pory ani centa :/


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - devinpl - 10-01-2013 09:45

Takie pytanko co robić żeby zdobywać punkty bo ja widze tylko płatne zadania albo survey których nie moge wypełniać


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 10-01-2013 11:03

@darkmatthew nie martw się ja zleciłem w niedzielę i przyszło mi wczoraj ok 22 z obydu serwisów więc na pewno przyjdzie Smile jedynie z get-paid coś się ociągają.

@devinpl masz tam zakładki offer walls i tam masz taski do robienie.

Zapraszam do zapisów linki w sygnaturce Smile