Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna metoda zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Własna metoda zarobku (/Temat-Wlasna-metoda-zarobku-62973)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Własna metoda zarobku - rozekrr - 06-01-2013 16:20

Mi rowniez daj znac na PW jak bedzie recenzja.


RE: Własna metoda zarobku - sedor - 06-01-2013 16:51

subskrybujcie temat a nie spamujecie tutaj


RE: Własna metoda zarobku - teedzio - 06-01-2013 21:16

Dzisiaj powinny pojawić się dwie recenzje poradnika.
Jak coś moje gg : 4692115


RE: Własna metoda zarobku - surfer0700 - 06-01-2013 22:11

Nie wiem czy moja recenzja będzie kogoś satysfakcjonowała - tutorem nie jestem. Ale ze względu iż zdecydowałem się na zakup tej metody, mam prawo wystawić recenzję:
Co prawda z powodu wolnego łącza nie byłem w stanie przetestować tej metody, ale w tym sposobie na pewno drzemie potencjał. Nie jest to żadne uploadowanie, PPA itd. Nasza praca opiera się właściwie na kilku czynnościach i ambitnym podejściu do sprawy. Wysokość zarobku zależy o tego jaką drogę obierzemy i ile czasu na Nią poświęcimy. Nie wiem czy było to wcześniej w sieci dostępne, możliwe. Tak czy inaczej przykładając się do tej roboty jesteśmy w stanie zarobić. Jeżeli przysiądziemy się i poświęcimy na to kilka godzin, na pewno jeszcze tego samego dnia zwrócą Nam się pieniądze zainwestowane w poradnik. Więcej napisać nie mogę, jeżeli ktoś jest zainteresowany, zapraszam do zakupu. Ja jestem zadowolony z zakupu, gdyż tego sposobu wcześniej nie znałem.


RE: Własna metoda zarobku - rozekrr - 06-01-2013 22:19

Najlepiej gdyby recenzja byla sprawdzona i poprzedzona zarobkiem z 1 dnia z poradnikiem. Czekam na opinie tutora Smile


RE: Własna metoda zarobku - teedzio - 06-01-2013 22:20

Niedługo powinna pojawić się recenzja yaziraSmile
Jeśli ktoś już teraz jest zainteresowany zapraszam pw.


RE: Własna metoda zarobku - sedor - 06-01-2013 22:20

super, że pojawiła się pierwsza recenzja. czy ilość osób, które kupią poradnik wpływa na zarobki? bardzo mnie to ciekawi. czy każdy znając tę metodę zarobi bezproblemowo?


RE: Własna metoda zarobku - surfer0700 - 06-01-2013 22:24

(06-01-2013 22:20)sedor napisał(a):  super, że pojawiła się pierwsza recenzja. czy ilość osób, które kupią poradnik wpływa na zarobki? bardzo mnie to ciekawi. czy każdy znając tę metodę zarobi bezproblemowo?

Moim zdaniem obszar działania jest wystarczająco duży. Jednak wydaje mi się, że yazir ma większe pojęcie na temat tego sposobu i udzieli Wam bardziej satysfakcjonującej recenzji niż ja. Dlatego jeżeli nikt nie chce być zawiedziony, powinien poczekać na kilka zdań fachowca Wink


RE: Własna metoda zarobku - teedzio - 06-01-2013 22:25

Ilość osób znająca tą metodę nie wpływa na zarobki.


RE: Własna metoda zarobku - kuba48 - 06-01-2013 22:52

Jak się nie mylę i wiem o co chodzi to większa ilość osób może wpłynąć na zarobki, sposób owszem dobry, ale monotonny.

Jeśli to poradnik od pajda123 z lcp to warto go kupić tylko trzeba rozwniąć skrzydła w nim bo opis otrzmyał by odemnie 1/10 .