Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana 200zł za 150zł ( PayPal -> bank ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana 200zł za 150zł ( PayPal -> bank ) (/Temat-Wymiana-200zl-za-150zl-PayPal-bank-61755)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wymiana 200zł za 150zł ( PayPal -> bank ) - Krissu - 06-12-2012 19:36

Cytat: Nie wyśle pierwszy dlatego paskur twoja oferta mnie nie interesuje .

Niby dlaczego nie wyślesz pierwszy? Osoba, która jest zaufana na forum, jest z nami kilka lat ma Cię oszukać? Ciebie, czyli osobę, która powróciła po kilku, kilkunastu miesiącach? Proszę, nie osłabiaj mnie.


RE: Wymiana 200zł za 150zł ( PayPal -> bank ) - Kubabest - 06-12-2012 20:10

Wytłumaczę to na przykładzie bo widzę ,że inaczej się nie da :

To tak jakby ktoś za pobranie pliku za który zarobi ( 10zł ) płacił pobierającemu 5zł .
I zanim pobierze chce to 5 zł. U mnie jest coś takiego ,że dopiero jak będę miał na koncie to wyślę na PP.


RE: Wymiana 200zł za 150zł ( PayPal -> bank ) - paskur - 06-12-2012 20:59

Moja oferta ciagle aktualna jesli sie zdecydujesz.
Pełno osób ma moje dane na forum, moge ci wyslac 1gr zebys tez mial ;] Nie oszukam cie, wystarczy mi sam zarobek 50zł na takiej transakcji ;]

Pozdrawiam


RE: Wymiana 200zł za 150zł ( PayPal -> bank ) - F€RD€K - 06-12-2012 21:47

(06-12-2012 15:48)Kubabest napisał(a):  Nie pomagacie to nie spamujcie .
Tematy możecie sobie na refbacku nabić.

PW odpisałem czekam na odp... Xpokerface

1) Nie obrażaj mnie bo nie jestem spamerem
2) Gdybym chciał sobie posty nabić to miałbym już kilkaset
3) Chciałem pomóc ale coś mi tu śmierdzi. Gdybyś zrobił tak jak napisałem to jutro miałbyś kaskę na koncie kolegi, cioci wujka czy św mikołaja w zależności od tego jaki numer konta byś podał do wypłaty pieniędzy w PayPal.

Więc jeśli ktoś jest tu spamerem to chyba tylko ty bo nie korzystasz z rad ani ofert pomocy zaufanych użytkowników. I na przyszłość - nie obrażaj innych użytkowników forum bo w tym momencie się zastanawiałem czy ci tego nie wymienić ale dupa, nie chcę. Wysłałbym pierwszy przelewem błyskawicznym ale nie biorę się za to bo po 1 coś mi tu śmierdzi a po 2 nie będę robił żadnych transakcji z kimś kto mnie obraził.


RE: Wymiana 200zł za 150zł ( PayPal -> bank ) - Kubabest - 06-12-2012 21:52

(06-12-2012 21:47)F€RD€K napisał(a):  
(06-12-2012 15:48)Kubabest napisał(a):  Nie pomagacie to nie spamujcie .
Tematy możecie sobie na refbacku nabić.

PW odpisałem czekam na odp... Xpokerface

1) Nie obrażaj mnie bo nie jestem spamerem
2) Gdybym chciał sobie posty nabić to miałbym już kilkaset
3) Chciałem pomóc ale coś mi tu śmierdzi. Gdybyś zrobił tak jak napisałem to jutro miałbyś kaskę na koncie kolegi, cioci wujka czy św mikołaja w zależności od tego jaki numer konta byś podał do wypłaty pieniędzy w PayPal.

Więc jeśli ktoś jest tu spamerem to chyba tylko ty bo nie korzystasz z rad ani ofert pomocy zaufanych użytkowników. I na przyszłość - nie obrażaj innych użytkowników forum bo w tym momencie się zastanawiałem czy ci tego nie wymienić ale dupa, nie chcę. Wysłałbym pierwszy przelewem błyskawicznym ale nie biorę się za to bo po 1 coś mi tu śmierdzi a po 2 nie będę robił żadnych transakcji z kimś kto mnie obraził.

twój post nic nie wniósł do tematu , napisałem ,że mnie ,,zlecenie wypłaty nie interesuje '' wiec po co proponujesz mi to po raz kolejny ? co mnie obchodzi ze byś się nie wymienił z kimś kto cię obraził . Nie wymieniasz to nie pisz proste .
Masz problem ? możemy przedyskutować go na PW.


RE: Wymiana 200zł za 150zł ( PayPal -> bank ) - Kubabest - 06-12-2012 21:56

Zamykam wymienione z ziom12368 wysłał pierwszy Wink


RE: Wymiana 200zł za 150zł ( PayPal -> bank ) - ziom12368 - 06-12-2012 21:57

potwierdzam otrzymałem szybko Wink
polecam !


RE: Wymiana 200zł za 150zł ( PayPal -> bank ) - Shadecaster2 - 06-12-2012 22:12

heh dałem rep+, bo pierwszy raz widzę na forum -50 reputacji ^^
trochę offtop.


RE: Wymiana 200zł za 150zł ( PayPal -> bank ) - paskur - 06-12-2012 22:14

hahahahhahahaha koles z - reputacją beka


RE: Wymiana 200zł za 150zł ( PayPal -> bank ) - Kubabest - 06-12-2012 22:20

czytając po sygnaturze to ZBIERAM MINUSY ,, DAJ MI "-" TO NIC NIE KOSZTUJE ! ''
Shadecaster2 chyba nie pomogłeś mu Big Grin