Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Project $ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Project $ (/Temat-Project-61712)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Project $ - Deotho - 04-12-2012 16:32

Chętnie wejdę napisałem GG na PW.


RE: Project $ - JohnTayds - 04-12-2012 16:36

To wciąż duże słowa, ale bez konkretów.

Rozumiem, że na razie zbiera się chętnych, inwestorów, zainteresowanych... Wybrało się kilka dziedzin. Ale nie ma konkretnego planu, co, gdzie i w jaki sposób.

Bardzo chętnie zająłbym się reklamą (jako Sprzedawca) - wolałbym jednak uderzyć w strony anglojęzyczne, najlepiej amerykańskie.
Doświadczenie?
Na grach zarabiałem już w podobny sposób (Metin2, Last Chaos, 4Story), więc znam się co nieco na temacie. Bawię się także w ezoterykę, jako wróżka -> reklamując się przez grupę mailingową, portale społecznościowe, fora. Mam pewną wprawę w układaniu tekstów reklamowych i samej reklamie internetowej.

Założenie bloga, mailing, trafianie do dużej grupy ludzi (zarówno w Polsce, jak i Stanach) - nie ma problemu.

Taka sugestia, skoro mielibyśmy już bawić się w ,,fake smsy" - warto uderzyć o strefę erotyczną. Jak każdy wie - na nią popyt jest największy. Konta premium, filmy w hd etc.

Potrzebowałbym jednak nieco więcej konkretów, przed zagłębieniem się w projekt, który nie ma jeszcze konkretnej formy.


RE: Project $ - HardCoreSex - 04-12-2012 16:37

Zapraszam na IRC'a
http://webchat.quakenet.org/
W channel wpisujemy Project$


RE: Project $ - xJAmaTOx - 04-12-2012 16:46

Hm.. w zasadzie też mogę pomóc.
Co do robienia fake programów możesz na mnie liczyć, tak samo jak i ich nagrywaniu..
Reklama YT też żaden problem.


RE: Project $ - poczmail - 04-12-2012 17:11

Jestem zainteresowany, w każdej chwili pisz na pw. Wink
Od siebie mogę sporo wnieść - ale gdy bardziej szczegółowo poznam plany przyszłościowe. Wink


RE: Project $ - pawelufo - 04-12-2012 17:15

Moge wejsc. Najlepiej jako sprzedawca. Kiedys zarzadzalem sklepem na allegro. Ewentualnie moge pomoc jako grafik

Pisz pw


RE: Project $ - shino - 04-12-2012 17:25

Jeśli potrzebował byś do swojego projektu bukmachera, który zna się na rzeczy napisz PW. Big Grin


RE: Project $ - HardCoreSex - 04-12-2012 17:41

Okej wszyscy proszą mnie bym wyjaśnił ze szczegółami o co chodzi.
Więc zacznijmy tak:

W pierwszej fazie projektu, musimy zgromadzić środki na dalsze inwestycje, bo z tego co widzę nikt na ślepo nie zainwestuje.
Tak więc potrzebuje ludzi którzy potrafią robić coś w tym stylu:
http://i48.tinypic.com/8vxmqf.png

Zrobimy ze 100 blogów z fake botami i wpłynie kilkaset dolców.
Kto się podejmuje?

@shino
Będziesz potrzebny w dalszych fazach projektu ^^


RE: Project $ - Scoobyx - 04-12-2012 17:44

100 blogów jest bez sensu na początku. Szkoda tylko kasy. Lepiej zrobić jeden, a porządny. Dobrze go wypromować. Później będzie sam na siebie zarabiał.


RE: Project $ - poczmail - 04-12-2012 17:51

Jakoś mało mnie to przekonuje...:/