Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem (/Temat-Kupie-z-Payzy-place-bankiem-61604)

Strony: 1 2 3 4


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - yazir - 06-12-2012 19:15

Tja bank cofnął przelew beka
Mol chyba czeka Cię spacer na komisariat opowiedzieć mundurowym o Panu pepersbd :|


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - Mol - 06-12-2012 22:25

dam mu szanse do jutra mam jego dane . Komisariat nie daleko (praktycznie w domu ) nie chce po bożemu załatwić to załatwimy to inaczej


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - Kubabest - 06-12-2012 22:29

(06-12-2012 22:25)Mol napisał(a):  dam mu szanse do jutra mam jego dane . Komisariat nie daleko (praktycznie w domu ) nie chce po bożemu załatwić to załatwimy to inaczej

Zgłoś jutro z samego rana , dostanie wezwanie na komisariat to od razu będzie się z tobą kontaktował Wink


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - Mol - 06-12-2012 22:37

daleko nie mam Wink tym bardziej ze bliski czlonek mojej rodziny jest policjantem Wink nie mam najmniejszej ochoty tego zglaszac na policje ale kolego nie dajesz mi wyboru. ok, poczekam do jutra, zobaczymy czy przelewy zostana zaksiegowane (kase wysłał rzekomo pocztą). Stawiam sprawe jasno, jesli nie wykonales tych przelewow oddaj mi kase na payze i zapomne o calej sprawie, Tobie i ze taka sytulacja miala miejsce. jesli przelewy nie zostana zaksiegowane, a kasy nie zobacze na payzie ... sam sobie dopisz co zrobieWink pozdro.


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - tomazzi - 07-12-2012 11:10

(06-12-2012 22:37)Mol napisał(a):  daleko nie mam Wink tym bardziej ze bliski czlonek mojej rodziny jest policjantem Wink nie mam najmniejszej ochoty tego zglaszac na policje ale kolego nie dajesz mi wyboru. ok, poczekam do jutra, zobaczymy czy przelewy zostana zaksiegowane (kase wysłał rzekomo pocztą). Stawiam sprawe jasno, jesli nie wykonales tych przelewow oddaj mi kase na payze i zapomne o calej sprawie, Tobie i ze taka sytulacja miala miejsce. jesli przelewy nie zostana zaksiegowane, a kasy nie zobacze na payzie ... sam sobie dopisz co zrobieWink pozdro.

pocztą przelew może trwać do 5 dni roboczych - a dlaczego ? dlatego, że poczta obraca wpłacanymi środkami nim przekaże je do miejsca przeznaczenia, jest to jeden z wielu sposobów zarobku giganta monopolisty
wpłacał poprzez druk wpłaty, kopię ma - możesz prosić o zdjęcie potwierdzenia, jeśli podrobione to będzie miał "ciepło" jak i GIT za podrabiane dowody przelewów banku millenium


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - piotol - 07-12-2012 11:56

to i ja dorzuce swoje 3 grosze, chcialem z nim tez sie wymienic ale mowil, ze mam mu wplacic polowe a on mi wplaci calosc na konto i ja mu dosle. Niestety zostalem oszukany w sobote i powiedzialem, ze nie ma takiej opcji, ze to ja czekam na jakas czesc i mu wtedy wysylam kase tez. W odpowiedzi otrzymalem informacje ze tylko i wylacznie przez allegro na co przystalem lecz odpowiedzi juz zadnej nie otrzymalem a od tego momentu logowal sie na forum kilkukrotnie


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - Mol - 07-12-2012 15:33

piatek przelewy dalej nie zaksiegowane ;/ rece opadaja, pewnie ze prosilem o dowod wplaty, jednak odpowiedzi nie otrzymalem, przed transakcja kontakt znakomity, az za dobry. a teraz kontaktu zadnego ;( tzn ze na przelew moge czekac nawet 5dni? no to fajnie, sobie poczekam bo dzis juz pewnie nie doida.


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - yazir - 07-12-2012 15:35

Dziś jest jeszcze teoretycznie ostatnia sesja przychodząca. Ale ja bym się nie łudził na Twoim miejscu. pepersbd potrzebował raczej czasu na wyciągnięcie kasy


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - tomazzi - 07-12-2012 15:46

(07-12-2012 15:33)Mol napisał(a):  piatek przelewy dalej nie zaksiegowane ;/ rece opadaja, pewnie ze prosilem o dowod wplaty, jednak odpowiedzi nie otrzymalem, przed transakcja kontakt znakomity, az za dobry. a teraz kontaktu zadnego ;( tzn ze na przelew moge czekac nawet 5dni? no to fajnie, sobie poczekam bo dzis juz pewnie nie doida.
na twoim miejscu bym nie czekał tylko zgłosił
jeśli jednak przyjdą zawsze sprawę możesz wycofać Smile


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - Mol - 07-12-2012 22:07

No kolesiowi się skrzynka zapełniła no chyba się wybiorę bo koleś przegina po prostu