Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe (/Temat-Moneybookers-Paypal-Konto-bankowe-61295)

Strony: 1 2 3


RE: Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - duzypawel - 29-11-2012 13:27

ja tak samo dopuściłem się niedopowiedzenia Smile

ciekawe co powie sam najbardziej zainteresowany tematem jak już zjawi się na forum ;]


RE: Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - piotol - 01-12-2012 00:03

typ jest dobry.. sam oczernial a co sie okazalo sam oszukal.. maili od niego dostalem chyba z 50 w ciagu 2 dni ze jak mu nie wplace na MB kasy i sie z nim nie wymienie to pojdzie na policje itp itd

co do poszkodowanego, mam (chyba) jego dowod wiec moge pomoc


RE: Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - tomazzi - 01-12-2012 00:10

to się skontaktuj z tematu z tym userem co nie dostał pieniędzy i niech walczy o swoje Smile
zasłaniał się protegnitctwem fajka i pokazał co potrafi
a ostrzegałem by na niego uważać ...


RE: Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - piotol - 01-12-2012 00:37

(01-12-2012 00:10)tomazzi napisał(a):  to się skontaktuj z tematu z tym userem co nie dostał pieniędzy i niech walczy o swoje Smile
zasłaniał się protegnitctwem fajka i pokazał co potrafi
a ostrzegałem by na niego uważać ...


6 zmysł Tongue ok, piszę do niego


RE: Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - Fajka - 01-12-2012 02:41

Co to jest protegnitctwo i czy to mnie w jakiś sposób obraża?
Piotol widzę PW, nie mam na razie czasu na zabawy, jak masz jakieś normalne kwoty to mogę się wymienić, tylko i wyłącznie na moich warunkach. Od tej chwili nie robię żadnych wyjątków.
Najlepsze jest to, że mendax, zwany dalej idiotą, wymieniał u mnie kasę ze 2 razy, dając mi zarobić z 2zł, po to, żeby później mnie oszukać na 2 zł. No ku**a debil... Naprawdę nie rozumiem, jak można się zeszmacić na złodzieja za 2zł. Jak kraść to miliony! Dlatego od teraz choćby wam Lucy Pinder nogi rozkładała, tylko miała warunek, że musisz mieć gumę, a tobie dziwnym trafem brakuje 30 gr, które będziesz miał za godzinę... MAM TO W GŁĘBOKIM POWAŻANIU.


RE: Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - tomazzi - 01-12-2012 08:09

protegnictwo, protegowany - inaczej mówiąc prostym językiem, że ty gwarantujesz jego uczciwości, polecasz, potwierdzasz ( hmmm nie przypuszczałem, że mogę być nie komunikatywny i nie zrozumiały, ale to tak jest w dzisiejszych czasach - masa ludzi nie czyta książek więc nie zna znaczenia słów ....)
zasłaniał się autor forum twoją osobą i dawał jako przykład swojej uczciwości, że ty z nim robiłeś wymiany


dla dzieci nie ma znaczenia czy oszukał na 20 gr czy na 2 zł - ważne, że je ma bez wielkiego wysiłku - to jest nowa dziedzina infantylnej bandy zarobku w sieci
w mijającym tygodniu pojawił się poradnik na allegro z tajnikami takich działań - cena bagatela 3000 pln które miałyby się zwrócić w ciągu miesiąca, po moim zgłoszeniu ekipa allegro szybko zadziałała - oferta może była z 15 minut widoczna


RE: Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - Fajka - 01-12-2012 14:26

(25-11-2012 11:01)Fajka napisał(a):  Robiłem z tym użytkownikiem już kilka transakcji. Zawsze wysyłałem kasę jako drugi. Jeżeli zachowa się podstawowe środki ostrożności to nie widzę przeciwwskazań do robienia z nim interesów, ponieważ są lukratywne. Jednak niepokojący jest fakt, że po dwóch transakcjach próbował mnie namówić na szybką wysyłkę kasy jako pierwszy. Miał wtedy niebywałe okazje kupić coś okazyjnie. Nie twierdzę, że chciał mnie oszukać, jednak wzbudziło to moją czujność i nie zgodziłem się.

Przepraszam bardzo, ale ja nigdzie nie ręczyłem jego uczciwości. Opisałem sytuację zgodnie ze stanem faktycznym. Zaznaczyłem również podejrzane działania użytkownika. Nie mogłem napisać, że oszukuje, bo tak nie było.

Poza tym to "protegnitctwo" było napisane z przekąsem. Pomijając literówkę, zapewne chciałeś napisać protegnictwo. Niestety uświadomię Cię, że nie ma takiego słowa.

To o czym piszesz to protekcja (protegować), "panie oczytany".


Tomazzi to już drugi raz, kiedy wyciągasz pochopne wnioski. Za pierwszy Twój bezpodstawny report dostałem permanentnego warna, bo killerowi też nie chciało się dobrze posta przeczytać.


RE: Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - tomazzi - 01-12-2012 14:30

fajka a ty czytasz ze zrozumieniem ??
posty i słowa które wspominasz pisane przez moją osobę mówią, że to autor tematu dawał twoją osobę jako polecającą jego i transakcje z nim
nie mówię, że ty polecałeś jego tylko, że on dawał ciebie, twoją osobę i wasze transakcje jako potwierdzenie jego uczciwości

a ty już sytuację wymian z nim przedstawiłeś inaczej co zmieniło obraz sytuacji przedstawionej przez autora tematu
nie przypominam sobie bym raportował twój post, nie wiem za co masz ostrzeżenie, nie interesuje mnie to
skoro killer uznał, że należy ci się za coś to je otrzymałeś - dyskusję na temat ostrzeżeń przeprowadzaj z killer a nie z moją osobą, bo nie ja ci je wystawiłem


Moneybookers<==>Paypal<==>Konto bankowe - Admin - 01-12-2012 22:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.