Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe Zapisy - 5 Euro Za Zapis Dla Pierwszych 10 Osób do Bah! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowe Zapisy - 5 Euro Za Zapis Dla Pierwszych 10 Osób do Bah! (/Temat-Nowe-Zapisy-5-Euro-Za-Zapis-Dla-Pierwszych-10-Osob-do-Bah-61284)

Strony: 1 2 3


RE: Nowe Zapisy - 5 Euro Za Zapis Dla Pierwszych 10 Osób do Bah! - max188 - 26-06-2013 18:06

Nie masz konta u bukmachera Bet-at-home ?
Ta oferta jest dla Ciebie - dotyczy tylko nowych użytkowników, czyli osób które nie posiadają konta w Bah.

Chcesz się zapisać? Napisz do mnie na PW podam link do zapisu a w zamian podeśle kod Vouchera dzięki któremu dostaniecie 5€ na grę w Bah.

Oferta ograniczona, kto pierwszy ten lepszy.

Tylko 10szt.

Czas start!

Zapraszam bo warto, oczywiście te 5€ można sobie pomnożyć Big Grin
(co do warunków obrotu to min kurs 1,5 i obrót x3.)

P.S. Nie trzeba nic wpłacać. Dostajesz 5€ i sobie grasz.

Proszę czekać na swoja kolej, kto pierwszy ten lepszy. Jak 1 osoba się zapisze i potwierdzę zapis dopiero wtedy podeśle link do zapisu kolejnej osobie. Ostatnio robiłem to szybciej i z 10 zapisów ostatecznie było tylko 6.

Czas start!
Zostało: 10 zapisów

Po zapisie należy podać swoje ID. Jeśli ID nie będzie jako mój polecony nie wysyłam kodu - nie ma znaczenia, kto i jak się tłumaczy - za dużo wcześniej miałem oszustów.

1 osoba zgłaszająca = 1 kod, nie ma kodów dla rodziny i znajomych!


RE: Nowe Zapisy - 5 Euro Za Zapis Dla Pierwszych 10 Osób do Bah! - max188 - 14-07-2013 10:44

Zostały 3 wolne kody


RE: Nowe Zapisy - 5 Euro Za Zapis Dla Pierwszych 10 Osób do Bah! - Panix - 14-07-2013 12:55

Aktualne jeszcze?


RE: Nowe Zapisy - 5 Euro Za Zapis Dla Pierwszych 10 Osób do Bah! - max188 - 14-07-2013 18:05

Obecnie wyslalem 3 linki do zapisu, jak ktos sie nie zapisze odezwe sie


RE: Nowe Zapisy - 5 Euro Za Zapis Dla Pierwszych 10 Osób do Bah! - LeMarian - 16-07-2013 10:48

ja moge Big Grin


RE: Nowe Zapisy - 5 Euro Za Zapis Dla Pierwszych 10 Osób do Bah! - max188 - 16-07-2013 15:07

Obecnie kodów już nie ma.


Nowe Zapisy - 5 Euro Za Zapis Dla Pierwszych 10 Osób do Bah! - surfer0700 - 11-11-2013 02:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.