Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Beta Sklep tylko dla USA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Beta Sklep tylko dla USA (/Temat-Beta-Sklep-tylko-dla-USA-6086)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Beta Sklep tylko dla USA - darcus23 - 27-04-2010 16:23

dobrze ze wogole walcza o obnizenie cla i vatu


RE: Beta Sklep tylko dla USA - Aro23 - 27-04-2010 16:26

Liczą się chęci


RE: Beta Sklep tylko dla USA - aga13164 - 27-04-2010 16:35

ja bym była za tym żeby wgl nie płacić


RE: Beta Sklep tylko dla USA - Zythus - 27-04-2010 16:37

A ja wolałbym mieć dostep na becie, żeby cos kupic... Amerykańce sobie wszystko wezmą i będą ogarniać all... a my mamy czekać


RE: Beta Sklep tylko dla USA - MotorniczyTramwaju - 27-04-2010 16:39

No właśnie, walczą z tym podatkiem i cłem, a pamiętacie Lutowy restock? Każdy, kto otrzymywał paczkę przez USPS miał wartość 1$, a paczka wysyłana kurierem nie miała kartki z wartością. I co to komu szkodziło? Chyba, że ktoś się do tego przyczepił. Mam nadzieję, że coś drgnie.

A co do sklepu to jestem zadowolony jego rychłym startem, lecz bardzo zniesmaczony tym, że będzie on początkowo tylko dla US. I co z tego, że musielibyśmy płacić podatek, jak przecież gdy sprzedamy ten przedmiot i tak jesteśmy duużo do przodu. Przecież jesteśmy ludzi rozumnymi i wiemy, że mogą to nam dołożyć, tego nie rozumiem.

Szkoda mi tylko tego, że początkowo sklep będzie tylko dla Z-listerów. Ja sam nim nie jestem, a kilka nagród już zdobyłem i posiadam teraz 1000PTZ i mogę sobie zamówić PSP czy Wii. No ale cóż takie życie.

Najważniejsze, że pewnie po ok. miesiącu po odpaleniu sklepu wszyscy użytkownicy będą mogli coś zamówić. Sam na razie czekam na restock. Tyle, pozdrawiam Big Grin


RE: Beta Sklep tylko dla USA - Sebol-inka - 27-04-2010 16:44

Ja osobiście byłem zadowolony wiadomością o sklepie, bo na restocka i tak pewnie nigdy bym się nie załapał ...

Dla mnie tam cło i vat mogą być, ale oby można było zamawiać nagrody tylko za pkt.


RE: Beta Sklep tylko dla USA - matid20 - 27-04-2010 16:51

tak tak, poczekacie sobie, aż w końcu kiedyś punkty się przeterminują i łuhu.
Czy to naprawdę dużo 110 zł za IPODA, który w sklepie kosztuje 650? LUDZIE!
Ja chciałbym już ten sklep, byle tylko dostać to, na co zbieram.


RE: Beta Sklep tylko dla USA - qwedc - 27-04-2010 17:27

Wydaje mi się, że pewnym rozwiązaniem problemu z cłem będzie utworzenie czegoś w rodzaju filii Lockerz na terenie unii europejskiej (albo sami pokryją cło, albo w towar będą się zaopatrywać na rynku lokalnym). Kraje poza unią będą miały większy problem.
Co do VAT to nie wiem czy się w takim wypadu go jakoś dodatkowo płaci. Jakiś ekonom mógłby się wypowiedzieć. Smile


RE: Beta Sklep tylko dla USA - Noeki - 27-04-2010 17:32

Zawiodłam się na Lockerz myślałam, że w maju zdobędę swoją wymarzoną konsole (PSP) a tu o taka niemiła niespodzianka;(
To już lepiej żeby zostawili to cło/VAT w spokoju i odrazu otworzyli sklep dla wszystkich, to już szybciej uzbieram pieniądze i kupie w normalnym sklepie;/


RE: Beta Sklep tylko dla USA - Mrowa91 - 27-04-2010 17:41

chodzcie sie wszyscy w z forum zbierzemy i kazdy niech wysle do nich email z informacja zeby dla nas tez juz otworzyli, że cła sie nie da zlikwidowac a jesli chca to niech psiza wartosc przesylki 1$. Moze by zmienili zdanie po takiej ilosci emaili od uzytkownikow polski ; d