Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach (/Temat-AditNetwork-Zarabiaj-na-Reklamach-Aukcjach-60552)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - adrick1197 - 20-12-2012 06:33

sorki ale nie mialo to tak zabrzmiec Smile
ale dobra koniec offtopicu


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Polak123 - 20-12-2012 21:02

Jeśli komuś zacina się przeglądanie reklam to proszę usunąć pamięć podręczną i Ciasteczka, mi to pomogło i reklamy lecą prawidłowo.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - kleomenes - 22-12-2012 16:28

Mam kilka pytań, zacznę od tego. Wpłacam 300$, po 4 miesiącach otrzymuję zwrot w wysokości 210$, gdzie tu zarobek ?
Zarabiamy tylko z tych BCC i CC, które oczywiście uda nam się sprzedać. Do tego dochodzi oglądanie reklam codziennie po 100, i za to mamy "pointsy", 100 rekalm = 100 points, po z góry ustalonej cenie 0,20$, mam rację ?
Dodatkowo, po nowym roku żeby oglądać reklamy i na tym zarabiać, będziemy musieli zapłacić swoimi CC(nie jest określone ile to będzie kosztować)za wejście na specjalną platformę.
Jak coś źle zrozumiałem to prosiłbym o poprawienie mnie.
Chciałbym zapytać także, jak to wygląda od strony technicznej, są jakieś problemy ze stroną, opóźnione wypłaty, coś nie działa, coś znika, coś nie nalicza, każą czekać bo coś tam itp ?


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - adrick1197 - 22-12-2012 17:30

tak zarabiamy na cc i adpoint a co do tej nowej platformy to bd mozna tam zarabiac i wstep bedzie za cc
ale nie musisz do niej dolaczac
a cc na pewno ci sie sprzedadza Wink
takze nie musisz sie o to martwic Wink
adpointy to cena przewidywana bedzie okolo 0,2$ ale watpie zeby tyle osiagnely Wink


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - kleomenes - 22-12-2012 20:12

Chciałbym zapytać także, jak to wygląda od strony technicznej, są jakieś problemy ze stroną, opóźnione wypłaty, coś nie działa, coś znika, coś nie nalicza, każą czekać bo coś tam itp ?
Na to pytanie nie dostałem odpowiedzi Smile


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - adrick1197 - 23-12-2012 07:55

wszystko dziala jak trzeba
ludzie podobno dostaja wyplaty juz po 3 dniach widzialem na koonkurencyjnym forum wyplate usera i dostal ja po 3 dniach Smile


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Verb22 - 23-12-2012 14:00

weszlem za 100 $ zobaczymy adrick czy sie zwroci D:


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - kakaFP - 23-12-2012 16:02

czy dostal ktos juz jakas wyplate?


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - adrick1197 - 23-12-2012 16:08

na konkurencyjnym forum sa screeny wyplat i doszly gosciowi w 4 dni Wink


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Polak123 - 23-12-2012 23:21

(22-12-2012 20:12)kleomenes napisał(a):  Chciałbym zapytać także, jak to wygląda od strony technicznej, są jakieś problemy ze stroną, opóźnione wypłaty, coś nie działa, coś znika, coś nie nalicza, każą czekać bo coś tam itp ?
Na to pytanie nie dostałem odpowiedzi Smile
Z moich doświadczeń i sprawdzenia całego systemu to natknąłem sie tylko na jeden błąd którym było zacinanie sie oglądania reklam, ale po skasowaniu ciasteczek i usunięciu pamięci podręcznej problem znikł.
System mają dosyć stabilny i nie ma błędów jak na razie.

(23-12-2012 14:00)Verb22 napisał(a):  weszlem za 100 $ zobaczymy adrick czy sie zwroci D:

Cieszymy sie z tego powodu. Kolejna osoba która pisze pamiętnik na tym forum.