Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
do kosza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: do kosza (/Temat-do-kosza-59959)

Strony: 1 2 3 4


RE: Anonymous znów zaatakują - yazir - 16-10-2012 22:50

To ich główny sposób, powiedzmy że znam kogoś kto wie jak to działa.
Połowa z nich nie potrafi korzystać z tallisa nawet. A deepnet to w ogóle magia dla nich.
To nie profesjonaliści dzieciaki którym się nudzi. 8.5gb pokaż mi te dane, to co udostępnili w deepnecie śmigało dużo wcześniej...
Botnet wielkości 10-20k zombie może mieć średnio ogarnięty nastolatek, a to wystarczy.
Ahh tak są ogarnięci, jak by byli ogarnięci to nie podkręcali by przez miesiąc atmosfery, tylko zrobili swoje i tyle.
Powiedz mi co oni dobrze robią? Ja mogę powiedzieć że mają dobrych gości od PR i tyle.


RE: Anonymous znów zaatakują - Anonymous13 - 17-10-2012 16:34

Panowie pamiętajcie o tym że anonymous to nie jedna osoba.


RE: Anonymous znów zaatakują - tomazzi - 17-10-2012 16:48

(17-10-2012 16:34)Anonymous13 napisał(a):  Panowie pamiętajcie o tym że anonymous to nie jedna osoba.

chwalisz się czy żalisz ? zamiast pierdzieć co to nie zrobicie to to róbcie bez pierdzenia albo dajcie sobie dzieci spokój i książkami się zajmijcie to taka moja puenta na temat całej tej waszej pokazówki i zadymy czego wy to nie zrobicie bo to już jest nudne, albo róbcie potem mówcie bo to mówienie i przechwalanki jakie wy to macho nie jesteście i czego wy to nie zrobicie a de fakto poza mówieniem robicie wielkie g to już na nikim nie robi żadnego wrażenia a wręcz aż to już jest denerwujące


RE: Anonymous znów zaatakują - DDK - 17-10-2012 16:51

Dzieci uważające się za anonymous - łohoho jestę anonimowy, używam TORa i zhakuje was LOICem. hahahaa


RE: Anonymous znów zaatakują - tomazzi - 17-10-2012 17:06

(17-10-2012 16:51)DDK napisał(a):  Dzieci uważające się za anonymous - łohoho jestę anonimowy, używam TORa i zhakuje was LOICem. hahahaa

bekabekabeka strach się bać
mówię niech się dzieci książek złapią a nie pie.... w sieci
daj telefon do mamy lub taty zadzwonię i zapytam się czy wiedzą jakiego hakera mają w domu ...
zapewne więcej w sieci się przez kilka lat nie pokażesz


RE: Anonymous znów zaatakują - Anonymous13 - 17-10-2012 18:51

Mi się wydaję że mylicie rzeczywistość z fikcją filmową typu:
[Obrazek: 190474.1020.A.jpg]
Wydaje się wam że siada jeden koleś i rozkłada komputer na czynniki pierwsze
a to nie takie prosteJerk


RE: Anonymous znów zaatakują - haggard - 17-10-2012 18:53

up


'13' w Twoim wieku, to Twój wiek?


RE: Anonymous znów zaatakują - yazir - 17-10-2012 18:56

Dziecko drogie, uwierz mi na słowo iż wiem jak działają anonymous, wiem też że to nie jest jedna osoba, tylko banda dzieciaków...

Przejrzyj temat i oceń czy Twoje wypowiedzi mają w ogóle jakikolwiek sens? Nie odpowiedziałeś na ani jedno zadane pytanie, tylko jakaś fotka albo link do artykułu na onecie.
Polubiłeś fanpage anonymousów na FB i lansujesz się tym? Jeśli nie, to zachowaj się jak dojrzały człowiek i odpowiedz na zadane pytania.


RE: Anonymous znów zaatakują - tomazzi - 17-10-2012 19:01

(17-10-2012 18:56)yazir napisał(a):  Jeśli nie, to zachowaj się jak dojrzały człowiek i odpowiedz na zadane pytania.

bekabekabekabeka yazir ty coś piłeś może Big Grin? jak dziecko 13 letnie ma się zachować jak dorosły człowiek i jak dorosły odp na pytania jak on jest nie na tym poziomie wiekowym i umysłowym ...
on odpowiada na swoim infantylnym poziomie bo na razie tak umie, by zacząć rozmawiać jak dorosły to trzeba poczekać jeszcze parę lat aż dojrzeje Smile


RE: Anonymous znów zaatakują - Anonymous13 - 17-10-2012 19:18

"Twoje przykazanie uczyniło mnie mędrszym od moich wrogów, bo jest ono moim na wieki.
Jestem roztropniejszy od wszystkich, którzy mnie uczą, bo rozmyślam o Twoich napomnieniach.
Jestem roztropniejszy od starców, bo zachowuję Twoje postanowienia".