Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! (/Temat-FAMILO-Hit-w-Polsce-zbuduje-Wam-grupe-57075)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - Roben - 11-09-2012 19:23

@Up
Polega to na tym ze muszisz zebrac siatke poleconych ktorzy beda tam robic zakupy zeby zarabiac ty takze jestes zobowiązany do kupna artykułów za min 150 zl miesiecznie.
Tak to chyba wygląda w skrócie o ile sie nie myle.


RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - nitram - 11-09-2012 19:34

A jak nie chcesz zarabiać to się tylko rejestrujesz i robisz zakupy, zero filozofii.


RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - FamiloSchool - 11-09-2012 20:29

(11-09-2012 19:18)patyk339 napisał(a):  Czyli na czym to polega. Bo dalej nic z tego nie rozumiem. Czy ja mam coś zainwestować czy co?

Tak jak koledzy powyżej już napisali.

Niczego nie inwestujesz. Familo jest sklepem on-line póki co z produktami typu chemia domowa, słodycze, jedzenie paczkowane, artykuły higieny osobistej itd (sklep będzie stale rozwijany w nowy asortyment) w atrakcyjnych cenach i darmowej dostawie od kwoty 150zł. Aby była jasność, nie są to produkty marki "Familo", firma oferuje bowiem produkty najbardziej znanych rynkowych producentów.

Dodatkowo Familo oferuje rozbudowany program partnerski. Tak jak inne sklepy on-line z programem partnerskim płacą nam określony procent za zakup osób które poleciliśmy tak i Familo, natomiast płaci nam ponadto aż do 9 poziomów w dół. Dobrze obrazuje to grafika, którą przesłał Krakk na poprzedniej stronie.

Jeśli asortyment będzie poszerzał się zgodnie z zapowiedziami to będzie to opcja godna polecenia praktycznie każdemu, nawet jeśli ktoś nie będzie zainteresowany biznesową stroną to może robić tanie i wygodne zakupy a być może "po drodze" okazać się, że uda zbudować się wysokie rabaty czy też jakiś dodatkowy dochód.


RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - Krakk - 13-09-2012 19:06

Co środę o godzinie 20 są organizowane webinary przez założycieli Familo. Na wczorajszym niestety była na pierwszy rzut oka dość niekorzystna informacja, że sklep familo będzie widoczny tylko po zarejestrowaniu się. Przez sporą ilość czasu było to tłumaczone, jednym z powodów ma być kwestia konkurencji. W najbliższym czasie niektórzy użytkownicy zapewne opublikują listę rzeczy wraz z cenami, ale to dopiero gdy zaczną powoli się zatrzymywać z dodawaniem nowych produktów, bo obecnie nie miało by to sensu ze względu na co trochę to nowsze produkty oraz możliwe obniżki cen obecnych produktów.


RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - Pentas - 19-09-2012 02:18

wszystko się opóźnia ale i tak cos mnie tam ciągnie


RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - Yogii - 19-09-2012 09:20

strona rosnie z dnia na dzien więc jest możliwosc ze wypali i bedzie ciekawie


RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - tomazzi - 19-09-2012 09:27

(19-09-2012 02:18)Pentas napisał(a):  wszystko się opóźnia ale i tak cos mnie tam ciągnie

a u mnie na odwrót ...
nawet mnie nie zachęcili do tego bym w ogóle założył konto a wręcz "odpycha" mnie to coś tak jak inne tego typu "cuda"


RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - FamiloSchool - 19-09-2012 15:50

Firma złapała lekki poślizg ale wszystko zgodnie z oficjalnymi informacjami rusza dziś w nocy lub jutro rano.

Familo poinformowało także, że podpisali umowę z kolejną firmą "Rolnik" która jest producentem całej gamy warzyw i owoców w słoikach/puszkach, sosów czy dań gotowych. Wszystko idzie więc w dobrym kierunku Smile.

Przypominam również, że rejestracja w Familo jest niezobowiązująca do czegokolwiek.


RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - Krakk - 19-09-2012 15:52

Dwa dzisiejsze komunikaty ze strony:

Dnia 18.09.2012 roku zostały sfinalizowane rozmowy z firmą Rolnik. Wkrótce produkty tego producenta będą dostępne w sklepie Familo.
Ostatnio do sklepu Familo dodaliśmy produkty takich producentów jak: Gold Drop, Reckit Benckiser, Canesco oraz Chipita.


O godz. 17:00 główny informatyk odpowiedzialny za sklep poda informację, czy zakupy będziemy mogli robić jeszcze dziś wieczorem, czy dopiero od jutra rano.
Znikające produkty w sklepie Familo są efektem łączenia systemów. Produkty te będą dostępne w późniejszym czasie.



Wcześniej pisałem o webinarach organizowanych co środę. Obecnie będą one organizowane od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 pod adresem:
http://login.meetcheap.com/conference,familo



Ponadto są zaplanowane 3 spotkania otwarte:
24 września (poniedziałek) - Warszawa
25 września (wtorek) - Łódź
27 września (czwartek) - Poznań


RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - FamiloSchool - 21-09-2012 18:06

Familo uporało się już z problemami jakie wystąpiły z serwerami i od dziś paczki ruszają w Polskę!