Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GPTBANKS.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GPTBANKS.com (/Temat-GPTBANKS-com-55506)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: GPTBANKS.com - ciekma - 07-01-2013 23:19

odświeżam temat Smile

Skoro tak popularne stały się serwisy typu get-paid gdzie są różnego rodzaju taski. Wklejam tu dowod wypłaty z gptbanks.com. Serwis wypłaca jak najbardziej i oferuje niezłe ceny. Jeżeli ktoś ma ochotę zachęcam do rejestracji z refa a jeśli nie to i tak życzę wysokich zarobków Big Grin

http://gptbanks.com/members/register.php?ref=ciekma
oferuję pomoc oraz poradnik pdf Smile
[attachment=1336]


RE: GPTBANKS.com - draksone - 05-02-2013 19:52

Ja mam problem,mianowicie malutko ofert mi zalicza,głównie te z podawaniem pinu robiłem.Czekam 1,2 dzień dalej nic kasy,2 oferty tylko mi sie udało zrobić.Gdzie mogę sprawdzic jakie oferty czekają na sprawdzenie ?


RE: GPTBANKS.com - ciekma - 05-02-2013 20:00

jeśli nie masz dojścia do darmowych starterów to wiele nie zarobisz na płatnych subskrybcjach niestety. A jak wysyłasz ze swojej karty co uzywasz to uważaj bo będa Ci przychodzic całkiem sporo płatne smsy.


RE: GPTBANKS.com - draksone - 05-02-2013 20:03

UP
właśnie używam darmowych starterów,spokojnie Smile Ale dzięki za troskę Lol
Nie rozumiem tylko dlaczego tak mało ofert zaliczają,jakie znasz najlepsze ?


RE: GPTBANKS.com - ciekma - 05-02-2013 20:12

A no to nie ma sprawy Big Grin
szczerze to ja osobiscie siedze tylko w taskach. Także niewiele Ci pomogę w tej kwestii. Kilku użytkowników też już mówiło że prawie nie zalicza nie wiem czy po prostu nie wprowadzili czegoś żeby cheaterów odciągnąć


RE: GPTBANKS.com - twardy - 05-02-2013 22:48

slyszalem ze gptbanks dostalo cofke kasy z kilku sieci na kwote 1000$, ciekawe skad najwiecej bylo ofert?
tak tak tak! mobilne z polski Wink


Odp: GPTBANKS.com - miniek9090 - 05-02-2013 23:12

Dziwisz sie? To polska . Darmowe startery to rzecz niezbedna.amerykanie tezvnie swieci, ale oni maja darmowych ofert wiecej niz my platnych ;p

zatapatalkowane ala miniacz


RE: GPTBANKS.com - twardy - 05-02-2013 23:23

kiedys gadalem z kolesiem z USA o liczbie ofert, ten do mnie ze na matomy ma 94 strony ofert Tongue

pozdro.


Odp: GPTBANKS.com - miniek9090 - 05-02-2013 23:25

A w Pl chyba pol strony ;p
Amerykancy moga niezle zarobic , nawet na adf.ly stawki o 60% wyzsze.

zatapatalkowane ala miniacz


RE: GPTBANKS.com - Rogeros - 27-02-2013 09:34

UP serwis godny polecenia, pierwsza wypłata wpłyneła zaraz na drugi dzień, niezłe miesięczne, tygodniowe contesty, jacpoty itp, mnóstwo ofert oraz dobrze wszystkim znane taski z obrazkami. - See more at: http://gptbanks.com/members/register.php?ref=Calvar


[Obrazek: 9_Calvar.gif]


Jedna z wypłat

[Obrazek: gpt1.png]