Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! (/Temat-Wersja-Beta-Sklepu-na-Lockerz-5526)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - Mlody666 - 20-04-2010 09:14

Poiżyjemy zobaczymy...
Nawet jeżeli nie będzie można płacić samymi PTZ to i tak dobrze bo mając sporo punktów powinno dac się zbić cenę do takiego poziomu że nawet po opłaceniu cła i podatku wyjdziemy na swoje. Zawsze można "kupiony" przedmiot sprzedac na allegro i i tak byc do przoduHuh
No ale nie ma się co ekscytowac trzeba poczekac do majaBig Grin


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - cubi - 20-04-2010 09:18

ja tak samo twierdze jak kolega wyzej trzeba poczekac az bedzie sklepik i wtedy bedzie sie mozna cieszyc lub plakac Tongue


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - tarantula8290 - 20-04-2010 10:40

no ja sadze ze bedzie na tej zasadzie ze jesli tylko za ptz to bedzie trzeba wiecej zaplacic, moze bardziej oplacalne bedzie pol na pol za kase i ptz... zobaczymy, choc co do sklepiku to jestem po rowno pelen obaw co i nadziei... chcociaz najwieksza nadzieje mam na to ze beda nowe sposoby zarabiania ptz albo wiecej filmikow i wtedy kupie sobie i ipod touch i raybanki


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - cysiek - 20-04-2010 13:34

zobaczymy jak wyjdzie, obyśmy tylko nie żałowali tego sklepu do którego tak bardzo dążyliśmy


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - Kicha - 20-04-2010 13:37

Lockersi sami pisalo ze bedzie tak:
mozliwosc za $$
mozliwosc za $$ i PTZ
mozliwosc za PTZ


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - Burned - 20-04-2010 13:37

Mam konto od października od grudnia zbieram PTZ i chiałbym w końcu coś zgarnąc a w shopie to będzie normalna możliwośc a nie kilka godzin siedziec przed kompem, co ja nie mam co innego do roboty:/


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - pespe - 20-04-2010 13:39

Jak napisał Wujo Jeppers też jestem zaskoczony :O nie mogę się doczekaćSmile


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - wasik-1995 - 20-04-2010 14:13

Znając lockerz to żeby kupić coś za same PTZ prawdopodobnie
będzie trzeba posiadać conajmniej dwukrotność cen obecnych. ; /
Żeby tylko restocków nie znieśli.


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - Marcos2233 - 20-04-2010 14:23

Według mnie bedzie tak ze restocki zostaną dla tych co lubia siedziec przy komputerze i kampić na restock Big Grin i na tych restockach bedzie wszystko tansze, natomiast sklep będzie dla tych bardziej wytrwałych co uzbierają dużo punktów i bedą mogli uzyskac duży rabat na dany produkt lub całkowicie uda sie kupic za PTZ Smile mnie tam osobiscie bardzo cieszy ze będzie ten sklep bo 2 restocki juz przegapiłem Sad


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - Andre101 - 20-04-2010 14:28

Wreszcie jakieś konkrety związane z sklepikiem. Już tak dawno miał być, ale dobrze że w ogóle będzie. ja jestem miło zaskoczony tym faktem myślałem że zapowiedzą jakieś gry czy coś takiego a tu sklepik zapowiedzieli.