Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rec 3 (2012) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Rec 3 (2012) (/Temat-Rec-3-2012-55047)

Strony: 1 2 3


RE: Rec 3 (2012) - Admin - 24-07-2012 21:33

Jest to pierwsza część reca jaką widziałem, jestem zawiedziony.


DALSZA CZĘŚĆ WPISU BĘDZIE ZAWIERAŁA SPOILER FILMU

Efekty specjalne bardzo słabe, większość z nich sam jestem w stanie przygotować w after effect, sama gra aktorów bardzo sztuczna - dla przykładu moment w którym laska siedzi na kimś z rodziny próbując odpalić mu na twarzy piłę łąńcuchową lub moment w którym ta sama laska wychodzi z kanałów do swojego męża i mówią sobie przez kilka minut jak to się kochają i jakimi rodzicami będą zamiast uciekać podczas, gdy wokół nich krąży setka zombi. Scenarzysta miał naprawdę bujną fantazje, uśmiałem się gdy główny bohater filmu włożył blender do ust swojemu wujkowi. Ogólnie nic nie trzyma się sensu, modlitwa paraliżuje zombi, Pan młody biega w kolczudze z korbaczem w ręku, a Pani młoda bawi się w krawcową piłą łąńcuchową przy okazij tnąć rodzine na plasterki, pod koniec filmu biega bez jednej ręki, a finalnie główni bohaterzy giną. Pare momentów mnie obrzydzało i mimo że film trzymał w lekkim napięciu to nie zostało ono w pełni wykorzystane. Pierwsze 20 min to historia weselna - totalna nuda. Jedyny plus to ładna Pani młoda Smile


RE: Rec 3 (2012) - czarna róża - 26-07-2012 14:58

Pierwsza część mi się podobała. 2 obejrzałam tylko urywki, które potwierdziły moją opinię, że lepiej nie bawić się w tworzenie na siłę kolejnych części bo zwykle nie wychodzi z tego nic dobrego. Jak na razie chyba nie skuszę się na 3 Wink


RE: Rec 3 (2012) - biznes - 26-07-2012 15:01

widzialem trzecią cześć nie jest ok
to poprostu kolejny horror w ktorym grasuja zombie i tyle Wink