Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon (/Temat-Rozwiazane-LOCKERZ-nie-wyswietla-punktow-i-niereaguje-gdy-przycisne-przycisk-cooming-soon-55)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Magnus - 14-11-2009 12:36

zrób nowe konto na innym kompie mi to pomogło dzisiaj zrobiłem to Big GrinBig Grin a logouje sie normalnie na tym Big Grin


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Royside - 14-11-2009 12:39

Nie kombinuj z nowym kontem , napisałem do nich i odpisali , że dane są bezpiecznie przechowywane i naprawią to w ciągu 1-2 dni . Po prostu czekajmy bo mam ten sam problem.



@admin
1+ reput za rzetelną informacje



RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - BeSTeK - 14-11-2009 12:55

(14-11-2009 12:36)MAGNUS95 napisał(a):  zrób nowe konto na innym kompie mi to pomogło dzisiaj zrobiłem to Big GrinBig Grin a logouje sie normalnie na tym Big Grin

Ale, że które konto Ci działa? Btw. napisz im, że założyłeś to konto bo tamto Ci nie trybiło ponieważ może się okazać iż dostaniesz baniakiem Smile


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Admin - 14-11-2009 13:01

jesli te 2 konta są założone na różne osoby to nie musi się tłumaczć


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Magnus - 14-11-2009 13:02

na rozne osoby mam załozone Tongue


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - BeSTeK - 14-11-2009 13:16

I po tym zjawisku oby dwa konta działają?
Bo wcześniej mówiłeś, że jedno nie trybi jak należy Smile


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Magnus - 14-11-2009 14:08

nie jedno działa mi to ostatnie TongueP


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - theelectric_boy - 14-11-2009 14:13

kurde to nic nie pomaga, u mnie tez to 0 jest w ptz, juz 2 dzien!


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - @eryt$ - 14-11-2009 14:39

Ciekawe kiedy nadejdzie pomoc Tongue


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Royside - 14-11-2009 14:57

Podejrzewam że wszystko to wina akcji : Odyss Amnesty Week , coś im się popsuło i program kasował cheaterom punkty przy okazji zwizualizował(bug dzięki któremu mamy 0 PTZ)nam nasze konta , z czym to się wiąże , myślimy że zostaliśmy zbanowani.

Nasze punkty są bezpiecznie zachowane w ich danych i śmiało mozemy brać udział w najbliższym (podobno jutro) restocku (tylko dla osób posiadających Z-Lister (VIP)