Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
nofuture oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: nofuture oszust (/Temat-nofuture-oszust-54955)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: nofuture oszust - armagedon444 - 23-06-2012 22:11

moja kasa też na razie nie przyszła. ale po tym zdaniu "Jeżeli nie dostaniecie pieniędzy do wtorku możecie pisać dalej w tym temacie." domyślam się, że kasa i tak nie przyjdzie.


RE: nofuture oszust - Kerak - 25-06-2012 17:58

Na razie brak , nofuture przestań , tylko ludzie się denerwują , wyślij nam kasę i będziemy spokojni.


RE: nofuture oszust - VictorX6 - 25-06-2012 18:39

mnie też nofuture oszukał Angry Wysłałem mu kase na paypala a on miał mi wysłać na konto bankowe . Niestety po wysłaniu pieniedzy kontakt z nim sie urwał, za każdym razem gdy do niego pisałem na gg rozłaczał sie . Czy juz odzyskaliscie swoja kase?


RE: nofuture oszust - Rzeziu - 25-06-2012 18:43

Wystarczy zgłosić to na policje z wyjaśnieniami potem policja się zgłosi do administracji zarabiam.com o podanie IP i to już jest kwestia 1 dnia jak policja się zjawi u koleżki aha no i polecam robić spory na paypalu lub payza jest taka opcja więc możecie liczyć na zwrot kasy


RE: nofuture oszust - Kerak - 26-06-2012 16:21

Ok nie otrzymałem moich 15 zł , kto tu najwięcej stracił niech pójdzie na policję , jbc. dołączam swoją cegiełkę do puli wyłudzonych pieniędzy przez niego jak i straconych przez nas .

PS. Armageddon jak masz możliwości , idź na policję i to załatw.

PS-2. Mój dowód wpłaty :/

[Obrazek: xmqn9]

Jeżeli nie działa : http://scr.hu/70/xmqn9

+ Jego gadka :

[Obrazek: noax5]

Jeżeli nie działa : http://scr.hu/70/noax5

Swoje dane podam gdy będzie pewne że ktoś z nas na policje pójdzie.


RE: nofuture oszust - Max998 - 26-06-2012 16:32

I co mu dała kilkudniowa radość z większej sumy pieniędzy jak teraz będą problemy z policją i straci jeszcze więcej..
Niektórzy ludzie jednak są dziwni.. Undecided


RE: nofuture oszust - stefan221 - 26-06-2012 20:26

Wszystko miał zwrócić i uregulować niby max do wtorku. A jaki jest dzisiaj dzień tygodnia, bo nie wiem? Ciekawe, do którego wtorku...


RE: nofuture oszust - koksuhardcore - 27-06-2012 07:57

(23-06-2012 19:11)nofuture napisał(a):  Pieniądze są zwrócone ,a do niektórych wysłane max we wtorek będą .
Jeżeli nie dostaniecie pieniędzy do wtorku możecie pisać dalej w tym temacie.
słyszeliście dalej możecie, on wam pozwala więc się nie przejmujcie Big Grin


RE: nofuture oszust - massivee - 29-06-2012 22:01

(23-06-2012 19:11)nofuture napisał(a):  Pieniądze są zwrócone ,a do niektórych wysłane max we wtorek będą .
Jeżeli nie dostaniecie pieniędzy do wtorku możecie pisać dalej w tym temacie.


No więc piszę gimbusie Smile Na PP kasy jak nie było tak nie ma. Nawet TOR ci nie pomorze, bo widzę że nie bardzo się boisz. Widzisz policja już dawno sobie z przejściami proxy poradziła i twoje IP na pewno uzyska. Chociaż to niska szkodliwość czynu no bo baa 30 zł na moje szczęście moim dobrym przyjacielem jest policjant zajmujący się przestępstwami internetowymi w mojej miejskiej komendzie. Miałeś/aś zapłacić 13 zł. Teraz zapłacisz piękny mandacik minimum 200zł + skradzione 30 zł. Dowody zeskanowane, do wydruku w poniedziałek mam wolne, przesiedzę sobie na komendzie. Że tak napiszę gimbusom się nigdy nie odpuszcza nawet pieprzonej złotówki. Szczególnie że ledwo trafiłem na forum i napotkałem głąba co myśli że mu przejdzie. Serwis do którego kod ci podałem też zostanie poinformowany o kradzieży kodu i zmuszony do wydania twoich danych. Dziękuję Dobranoc.


RE: nofuture oszust - donek - 29-06-2012 22:23

Dołączam się do oszukanych. Koleś ukradł mi ponad 450usd. Udaje nadal udaje głupa.