Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) (/Temat-Wasz-pierwszy-dzien-w-lockerz-5411)

Strony: 1 2 3


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - Daminn - 22-04-2010 13:46

O lockerz wiedziałem dużo wcześniej (z reflinków na forach) ale jakoś nigdy nie klikałem. Zarejestrowałem się w lutym dzięki koledze (Zythus ;*), pierwsze wrażenie? Czemu nie uprzedził mnie o grze xD, zdobyłem ok 50 PTZ i jakoś szło, i idzie aż do dzisiaj;]


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - koz@ - 22-04-2010 15:34

Ja dowiedziałem się ze śledzika na nk ;d nie rejestrowałem się od razu ale potem wpadło mi w oko i jadę tak do dzisiaj


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - Sweet1111 - 23-04-2010 22:35

Jak się nudziłem to była chyba sobota to szukałem czegoś na google i znałem LOCKERZ ,ale się nie rejestrowałem.Później popatrzyłem na filmiki Unboxing nagród ,więc pomyślałem zarejestruje się co mi szkodzi dostane coś za spędzanie parę minut dziennie przed ekranem.Później pomyślałem ,że jak będę potrzebował pomocy lub będę miał pytania dotyczące Lockerz ,więc musiałem poszukać forum i znalazłem to forum Smile


RE: Wasz pierwszy dzień w lockerz. :) - Tomek - 24-04-2010 08:03

mnie kiedys kolega poprosil o adres email by mnie zaprosic na lockerz. Dalem mu tak jak reszta znajomych. 2 dni pozniej dostalem maila ale jeszcze nie zalozylem konta. dopiero jakies 2 tygodnie potem, po obejrzenie parunastu filmow na yt uweirzylem i zalozylem konto. choc, jeszcze tego samego dnia chcialem je usunac bo balem sie ze nasuna na mnie jakis wielki rachunek czy cos w ten desen... pozniej trafilem na to forum i zaczalem pewnie korzystac z lockerz