Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com (/Temat-MMM-2011-40-miesiecznie-sergey-mavrodi-com-53296)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - matig20 - 18-05-2012 19:23

siema daj dowody wypłat skoro podajesz refa. mam takie dziwne przeczucie że zarejestrowałaś sie tutaj tylko po refów masz tylko 10 postów i to tylko w tym temacie . skoro coś oferujesz to powinnaś dać dowody wypłat najlepiej aktualne , mile widziane twoje...

pozdrawiam


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - tomazzi - 18-05-2012 21:15

zanim zaczniesz spamować reflinkiem to przeczytaj regulamin forum
twój spamerski post został zgłoszony i na pewno odpowiednio się nim ktoś zajmie


piramidka, mlm ...
dla mnie jedno wielkie g***o gdzie moja noga jak i wielu nigdy nie postanie


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - ciamciaj - 19-05-2012 09:31

Nie polecam inwestowania w piramidy, zarobisz tam tylko jesli naklonisz nainwnych ludzi pod siebie.

polecam programy w ktorych bez polecania sa pieniadze jak na przyklad BANNERS BROKER. Sprawdz sygne jak chcesz wiedziec wiecej.


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - tomazzi - 19-05-2012 09:43

chcecie piramidy to do egiptu do doliny królów i tam budujcie Big Grin
budulca nie brak tylko chętnych do budowy trzeba

ja nie wiem, pomimo, że tylu oszukanych tyle pieniędzy straciło, to pojawi się nowe g... piramidowe i ludzie lecą na zabój bo żyją nadzieją jakie to miliony jednak może w piramidzie zarobią a właściciele tylko ręce zacierają ...


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - malpa2 - 19-05-2012 10:27

Widać głupców nie brakuje, więc dalej ładujcie się w piramidy tego typu, tylko potem nie płaczcie na forum że kasy nie ma Wink


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - KasaZaRej - 19-05-2012 13:50

Myślę że scam


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - Customizer - 19-05-2012 14:54

Dyskusja na poziomie gimnazjum. Wpiszcie sobie w YT "mavrodi" może przejrzycie. MMM to bardzo inteligentny wynalazek i przynajmniej wprost mówi sie, że jest to piramida. Większość hyipów boi się tego słowa, a Twórca mmm nie. Po za tym logiczne, że w coś takiego nie inwestuje się całego majątku. Każdy wie, że wiąże się to z ryzykiem i kropka.


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - nism - 19-05-2012 17:26

@KasaZaRej
Też myślałem na początku, że skoro piramida, to ryzyko jest bardzo duże. Długo zastanawiałem się, czy warto. Kolega zainwestował 52 tyś... Dzisiaj on jest już dziesiętnikiem, dysponuje kwotą ponad 100 tysięcy. Nie wyjmuje kasy, bo kasa cały czas "pracuje", leży na jego koncie, on ma do niej dostęp.
Jeszcze raz powtarzam dla tych, kto planuje zarejestrować się: zdawajcie sobie sprawę z ryzyka.
System nic nie gwarantuje.
ale fakt jest taki, że system działa ponad rok, wszyscy jak dotąd dostają wypłaty, jest ponad 35 milionów uczestników....


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - tomazzi - 19-05-2012 17:57

(19-05-2012 17:26)nism napisał(a):  @KasaZaRej
Też myślałem na początku, że skoro piramida, to ryzyko jest bardzo duże. Długo zastanawiałem się, czy warto. Kolega zainwestował 52 tyś... Dzisiaj on jest już dziesiętnikiem, dysponuje kwotą ponad 100 tysięcy. Nie wyjmuje kasy, bo kasa cały czas "pracuje", leży na jego koncie, on ma do niej dostęp.
Jeszcze raz powtarzam dla tych, kto planuje zarejestrować się: zdawajcie sobie sprawę z ryzyka.
System nic nie gwarantuje.
ale fakt jest taki, że system działa ponad rok, wszyscy jak dotąd dostają wypłaty, jest ponad 35 milionów uczestników....

tata srali muchy będzie wiosna i będzie trawa lepiej rosła
tira z naczepą sobie zakup bo to jedyna rzecz gdzie dasz radę pieniądze tutaj nazbierane załadować by dowieźć je do domu


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - nism - 19-05-2012 18:35

tira i żadnych argumentów, rozmowa z dzieciakiem