Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] (/Temat-chcialbym-im-napisac-emaila-ale-nie-znam-anglika-P-TU-ZNAJDZIESZ-POMOC-53)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Marello - 20-11-2009 21:38

Email: Po zarejestrowaniu się mam cały czas 0 PTZ tak jest już od trzech dni nic mi się nie wyświetla na głównej stronie (my locker) nie wiem ile mam wysłanych zaproszeń i ile mam PTZ zróbcie coś z tym proszę Smile Mój locker wygląda tak http://img690.imageshack.us/img690/6704/beztytuukv.png


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Royside - 21-11-2009 20:14

Hi Lockerz Team

I have a big problem with PTZ and Friends , its 0 and 0.What's going on.
Pleas answer Me as fast as u can, i wanna got message from human , not computer.


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Admin - 21-11-2009 20:19

When i sign up in lockerz all the time i have 0 PTZ is already three days there I did not show on the main page (my locker) I dont know how many invitations and PTZ i have.
Do something with this pleaseSmile This is my looking lockerz page :link


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Royside - 21-11-2009 20:21

Obie wiadomości sprowadzają się do jednej myśli : Dawać punkty albo wp... Big Grin


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Marello - 21-11-2009 20:22

Wysłałem tym.... nie powiem już komu 3 e-maile i ani razu nie odp, raz tylko bot ale nie było tam odp na moje pytanie !


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - vladdyboy - 21-11-2009 20:42

u mnie tak samo to wyglada od tygodnia Tongue Podobno tak jest w nowych kontach,zobaczymy co będzie jeszcze za tydzien


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Marello - 21-11-2009 20:44

Dobrze wiedzieć, że nie jestem sam Smile


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - MyBijacz - 22-11-2009 18:27

Witam!
Ten chciałbym żebyś mi pomógł przetłumaczyć parę zdań, mianowicie coś w stylu przeprosin bo zrobiłem ok 50 e-maili żeby sobie PTZ nabić i chciałbym ich za to przeprosić żeby nie mieć kłopotów.
...
Coś takiego:
Witam!
Chciałbym Was powiadomić o tym że oszukiwałem w związku z PTZ, między innymi tworzyłem własne e-maile żeby wysyłać potem na nie zaproszenia z konta Lockerz za co bardzo chcę przeprosić i chciałbym aby punkty i znajomi których posiadam na Lockerz zostały usunięte w miarę możliwości. Dziękuję.

jeżeli coś źle zmień proszę Smile


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - Admin - 22-11-2009 18:54

Welcome!
I would like to notify you about my accounts i made around (liczba kont) accounts,i would like to ask for another chance. Few day ago i created my own e-mail to then send them an invitation I deceided to tell you about everything im realy sorry for that, I want to apologize and i want to be a good lockerz member. Thank you.

masz Smile


RE: chciałbym im napisac emaila ale nie znam anglika :P [TU ZNAJDZIESZ POMOC] - a.norbi.a - 08-12-2009 15:50

Bardzo proszę o przetłumaczenie następującej wiadomości i z góry dziękuję Smile
Cytat:Witam
04.12.2009 zarejestrowałem się w serwisie Lockerz.com. Po zalogowaniu uruchomiona została gra, w której zdobyłem 18 PTZ, jednak nie można było przejść do dalszej strony. Po pewnym czasie ponownie uruchomiłem stronę Lockerz i gra ponownie została uruchomiona. Zdobyłem w niej 28 PTZ, jednaka stronie wyświetlała się ilość PTZ 0. Odpowiadałem również na pytania ?Dailies? i zdobywałem po 2 PTZ, jednak w dalszym ciągu miałem 0 PTZ. Dopiero dzisiaj pojawiły się 2 PTZ. Dlaczego liczba PTZ nie wyświetla się poprawnie?
Pozdrawiam