Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik (/Temat-Sprzedam-Nisza-by-Tajniak-Poradnik-52972)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - szlachetny3 - 03-05-2012 07:07

(03-05-2012 02:16)anonymous00 napisał(a):  Jeśli nisza rozpowszechni się będzie to miało wpływ na zarobki?

Powiem tak. Nisza jest bardzo "rozległa" i nawet wzrost konkurencji nie powinien wpływać na nasze zarobki, ponieważ można ją wykorzystać w bardzo różnorodny sposób, co pozwala nam na brak konkurencji, nawet jeśli ten pomysł będzie znało 20, czy też nawet 50 osób. Zarobki zależą od tego jak potraficie docierać do ludzi. Także jak już wcześniej wspomniałem, to nie powinno mieć wpływu na Twoje zarobki. Jeśli sami kupujący nie rozdają niszy, to będzie ona jak najbardziej dochodowa Smile


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - chladek317 - 03-05-2012 14:00

Przy kazdym poradniku jest mowa ''konkurencja nie ma wplywu na zarobki'' a potem... Smile


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - szlachetny3 - 03-05-2012 15:00

(03-05-2012 14:00)chladek317 napisał(a):  Przy kazdym poradniku jest mowa ''konkurencja nie ma wplywu na zarobki'' a potem... Smile

Nie rozumiem Cię.
Przy każdym .. nie moim, bo to jest mój pierwszy.
Kupisz będziesz się odzywał ..
Nie rób OffTopu, bo do tego jest odpowiedni dział Smile


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - szlachetny3 - 03-05-2012 17:58

Lista kupujących aktualizowana.
Pierwsze trzy osoby już wpłaciły pieniądze !
Reszty osób promocja już niestety nie obowiązuje.
Pozdrawiam i zapraszam do kupna poradnika.

PS. Warto przeczytać recenzję innych użytkowników Smile


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - szlachetny3 - 08-05-2012 13:20

Lista aktualizowana ! Zapraszam do kupna Wink


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - szlachetny3 - 19-05-2012 13:54

Z racji iż zgłosiło się dwie nowe zainteresowane osoby, zapraszam i zachęcam do kupna Smile

Lista zaktualizowana Smile


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - Jahmaican - 20-05-2012 07:39

Polecam nisze. Moze wam sie wydawac ale konkurencja nie ma nic do zarobków. Kupiłem poradnik o godzinie 20 : 00 (ok ) a dziś mam już 12 $ ;x


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - szlachetny3 - 20-05-2012 09:07

Zapraszam do kupna, bo ja widać warto Smile


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - Damkofr - 20-05-2012 09:16

czy można w jakis sposób połoczyć z ppa? Czy potrzebny jest własna strona internetowa lub własny wkład? Czy trzeba wykonywać ankiety? I ostatnie pytanie czy to nie jest zarabianie na youtube. Prosze o odpowiedzi Wink


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - szlachetny3 - 20-05-2012 12:07

@UP

Można to połączyć z PPA, ale wtedy spadną potencjalne zarobki z tego sposobu, chyba, że zrobisz to jakoś inteligentnie, że ludzie nie będą się zrażać tym, że muszą uzupełniać oferty.
Wkład własny nie jest potrzebny - Chyba, że chcesz założyć własną stronę etc.
Strona internetowa ?
Blog jest potrzebny, żeby podać podczas rejestracji, a poza tym nic więcej.
Nie trzeba wykonywać żadnych ankiet.
Nie jest to zarabianie na YouTube.