Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! (/Temat-Postloop-com-zarabiaj-na-pisaniu-52273)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - Damkofr - 16-04-2012 17:17

Nie wiem tylko gdzie mam im wysłać te 10 postów gdzie je napisać i na jaki temat?


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - pampuch721 - 16-04-2012 18:49

@ciamciaj
Dzięki za przykłady, te widziałem, myślałem, że masz jakieś inne... A Ty się dostałeś? Jeśli tak to jakie posty napisałeś?
Sam miałem kilka podobnych do tych co podałeś, ale fakt, może za mało rozbudowane były te moje postySad
Ale w sumie też dziwne, bo skoro angielski ma być perfekcyjny, to też powinni odrzucić tamte posty. w angielskim nie stawia się przecinków przed "but"... Chyba, że administracja na to uwagi nie zwraca...
@Damkofr
Z tego co jest tam napisane to chyba niestety tak - tylko jedna, jedyna próba, też zależy chyba od jakości postów, może czasami dostaje się drugą szansę, nie wiem... W każdym bądź razie ja miałem ocenę 2.0 i chyba nie mogę spróbować raz jeszcze;( Załamka... Jeśli miałbym wyrazić to w skali to teraz moja samoocena jest na minusie...


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - Damkofr - 16-04-2012 22:13

te weryfikacyjne posty moge pisac np 3 w jednym dniu 3 w nastepnym itp czy wszystko ma byc w 24 h?


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - Dennisek78 - 16-04-2012 22:47

Musisz napisać 10 postów nie ważne w jakim odstępie czasowym :-)

@pampuch próbować możesz WIELE razy tylko na inny e-mail i na inne dane nie ma czegoś takiego jak blokady itd. chociaż piszą że nie możemy, to i tak możemy Big Grin


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - Damkofr - 17-04-2012 19:08

4 posty narazie napisany. A jak w razie by mnie przyjeli to co dalej? Zapisuje sie na jakies forum i znowu musze 10 postow pieknych napisac a jak im sie nie spodoba to znowu wypad i wszystko trace? I tak w kazdym nowym forum do ktorego dolacze? Jesli pisze np 5 per day albo 50 per day to oznacza ze tyle postow na danym forum na dzien moge napisac nie?


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - ciamciaj - 19-04-2012 08:57

Ocene już masz i dostajesz raiting na nowym forum od wlasciciela, on ocenia inaczej niz admini postloop. Potem możesz pisać po otrzymaniu raitingu tyle postow ile masz tam opisanych wlasnie dziennie i na nich zarabiasz. Jak chces zzarabiac wiecej to piszesz na wiekszej ilosci for w ich systemie.


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - Damkofr - 19-04-2012 18:50

Ciamciaj i jak przyjęli cię czy nie?
A ciekawe czy jak się zapisze na jakieś forum to mogę pisać w off-topie i normalnie będę pkt dostawał. Przecież to nie jest spamowanie. Ja cały czas mam 4 posty tylko bo czekam na goscia który jeszcze ma mi oddac 6 postów przetłumaczonych. ZobaczymySmile


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - Misha2344 - 20-04-2012 00:45

Boże święty, tam na tym forum mogliby rozmawiać na jakieś ciekawsze tematy a nie cały czas offtop "What's your favorite pizza and who makes it?" napisze poprawnie na ten temat jedno zdanie (bo więcej nie idzie się rozpisać) i dadzą Ci ocenę 2 bo za krótka Tongue


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - Damkofr - 20-04-2012 05:59

no bo tam wszyscy pisza aby tylko raiting dostac. Misha a ty probujesz tam?


RE: Postloop.com - zarabiaj na pisaniu! - Dennisek78 - 20-04-2012 06:44

No właśnie wszyscy tam piszą tylko po rating więc starają się takie proste pytania/zdania pisać : D

Rating musi być powyżej 3.5 by Was przyjęli (ja miałem 3.2 i przepadłem :C)