Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - maciejrosa - 03-05-2012 12:10

Zarejetrowalem sie i wplacilem 1$ tylko nie wiem czy dobrze zrobilem zeby zainwestowacWink i mam pytanie czy codziennie rosnie zarobek?


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 03-05-2012 12:24

(03-05-2012 12:10)maciejrosa napisał(a):  Zarejetrowalem sie i wplacilem 1$ tylko nie wiem czy dobrze zrobilem zeby zainwestowacWink i mam pytanie czy codziennie rosnie zarobek?

dziękuję za zapis Smile
co do pytanie o naliczanie % to nie są one naliczane codziennie.
dopiero po zakończeniu się depozytu otrzymasz całą kwotę wraz z odsetkami do swojego konta

minimum do wypłaty masz 10$ więc musiałbyś albo reinwestować kilka razy ten 1$ by dozbierać do minimum albo wpłacić kolejne kwoty by zarabiały i wypłacić wraz z %

nie ma limitu zakupu depozytów, dziennie można ich zakupić ile się chce


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - maciejrosa - 03-05-2012 12:34

Ok Dzieki za odpowiedz


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - Lolericeer - 03-05-2012 14:14

Pytanie (chociaż ktoś się pytał, to wolę się upewnić): czy jak zainwestuję 10$ w plan 39 dni 178% to otrzymam 17,8$ czy 27,8$?


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 03-05-2012 14:34

(03-05-2012 14:14)Lolericeer napisał(a):  Pytanie (chociaż ktoś się pytał, to wolę się upewnić): czy jak zainwestuję 10$ w plan 39 dni 178% to otrzymam 17,8$ czy 27,8$?

jeśli zainwestujesz 10$ na 39 dni to po zakończonym depozycie na twoje konto trafi 17,80$

można również samemu sprawdzać ile zarobimy inwestując daną kwotę na dany depozyt

w zakładce Make Deposit pod każdym depozytem masz opcję Calculate your profit >> wystarczy ją kliknąć i wprowadzić kwotę jaką chcemy zainwestować i kalkulator obliczy kwotę i pokaże ile otrzymamy po zakończeniu depozytu


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - Lolericeer - 04-05-2012 08:28

Uwaga! Nastąpią "lekkie" zmiany w oprocentowaniu naszych wpłat (dotyczy planów 30- i 39-dniowych):

Na 30 dni:
1$-100,000$ - zmniejszy się 17 maja z 155% na 137%

Na 39 dni:
1$-100,000$ - zmniejszy się 15 czerwca z 178% na 150%!

PORADA: Kiedy plany się zmniejszą, zalecam nie inwestować w plan 39 dni, tylko trzy razy w plan 14 dni (czyli to, co otrzymamy z re-inwestycji, wpłacić od razu na kolejną, o trzy dni dłużej, ale trochę więcej zysku, widoczne przy wpłatach min. 5$).


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 04-05-2012 08:56

ubiegłeś mnie ale dziękuję za zamieszczenie informacji Smile

te lekkie korekty wyższych planów inwestycyjnych mają na celu ze strony admina zachęcić inwestorów do inwestowania w krótsze plany co się wiąże z większymi kwotami obrotu dla admina i większymi środkami do inwestycji na forex


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 05-05-2012 20:19

zlecona drobna wypłata Smile

po kilku h bez jakichkolwiek problemów trafiła na konto paypal Smile

[attachment=494]


zapraszam wszystkich serdecznie do zapisów i do inwestowania i zarabiania Smile

z góry dziękuję za rejestrację z polecenia Smile


http://xfwcs.com/?ref=GOBLIN


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - MorderczaPiana - 06-05-2012 11:50

Trzeba mieć paypala zweryfikowanego z kartą płatniczą ?


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - Lolericeer - 06-05-2012 11:56

Raczej nie, bo u mnie z przesłaniem pieniędzy poszło bez problemów. Skoro poszło w jedną stronę, to i powinno pójść w drugą.