Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: UInvest - Inwestowanie w realny biznes (/Temat-UInvest-Inwestowanie-w-realny-biznes-51703)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Dakkar Fezboul - 12-08-2012 21:58

Na tym forum mam 1 post, na innym o zarabianiu w internecie 400 (nick ten sam). Co to za różnica?


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Luca - 13-08-2012 09:30

(12-08-2012 10:40)malpa2 napisał(a):  Tak już każdy pędzi ze swoimi pieniędzmi w ręce do gościa z 1 postem beka

to że ma 1 post nie oznacza że jego wiedza jest mniejsza...gratuluję toku myślenia beka


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arcasan - 13-08-2012 11:27

(13-08-2012 09:30)Luca napisał(a):  
(12-08-2012 10:40)malpa2 napisał(a):  Tak już każdy pędzi ze swoimi pieniędzmi w ręce do gościa z 1 postem beka

to że ma 1 post nie oznacza że jego wiedza jest mniejsza...gratuluję toku myślenia beka

Chodziło raczej o porównanie jednopostowca, który próbuje znaleźć poleconych bez odrobiny wysiłku, do założyciela tematu, który aktywnie prezentuje biznes i odpowiada zainteresowanym. Wybór wydaje się oczywisty.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Dakkar Fezboul - 13-08-2012 15:40

Smile Metoda zwiększenia zysków nie polega na przechodzeniu do mnie jako referal.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 13-08-2012 20:28

Nie da się "zwiększyć zysków".
Można zając się skupem i sprzedażą licząc na zyski z tego lub zostać pośrednikiem do wpłacania kasy( dzięki czemu uinvest zwiększa sobie ilość akceptowalnych procesorów )

No chyba ze jest coś nowego co przeoczyłem to możesz napisać na pw, to potem potwierdzę w temacie czy bredzisz czy faktycznie coś w tym jest


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 15-08-2012 12:02

Dakkar napisał prawdę, zapewne może nieco pomóc.
Nie liczcie jednak nie jakieś dodatkowe zyski tylko na optymalizacje tego co już macie/będziecie mieć.

Po więcej info możecie pisać do niego


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Ruska34 - 15-08-2012 14:14

@ tomazzi nie pokazałeś dorosłości tym postem^^ .
Poza tym wiek o niczym nie świadczy.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Kzn - 15-08-2012 14:41

Ale pisownia i gramatyka owszem Smile


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - twisted123 - 15-08-2012 15:01

@tomazzi jako VIP nie popisałeś się w tej wypowiedzi. Wracając do tematu to można spróbować swoich sił w serwisie.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - CORSAIR03 - 15-08-2012 22:43

Witam serdecznie!
Z uwagą przeczytałem wszystkie posty (pomijając te nie na temat), dotyczące inwestowania we firmy przedstawione przez UInvest.
Zgadzam się z nimi w 90%. Sam dość długo obserwowałem tę firmę i jej przeobrażanie do postaci dnia dzisiejszego. Chciałbym przedyskutować jeszcze dwa zagadnienia , które nie zostały tutaj poruszone.
Pierwszy z nich to partnerzy UInvestu , którzy wystawiają akcje firmy. Łatwo ich rozpoznać po napisie GUN. Ktoś kto bacznie obserwuje zauważy iż były już przypadki podwyższania zysku z jednej inwestycji ze względu na brak zainteresowania kupujących. Wnioski zostawiam forumowiczom komu można powierzyć pieniądze. Co zaś się tyczy 10% które pobiera firma od każdego zysku , to "nie samym chlebem człowiek żyje" proszę patrzeć kto jest właścicielem akcji firm o czasie bezterminowej inwestycji. Prawie wszystkie ma ktoś o nazwie INCA czyli sama UInvest.Smile