Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZeekRewards - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ZeekRewards (/Temat-ZeekRewards-51120)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: ZeekRewards - AresxXx - 13-04-2012 09:03

Kiedyś dodałem screen z ilością i zyskiem mojego znajomego. Na dany moment posiadał wtedy ok 2300 punktów vip.
Teraz, ma dwa razy tyle.
Puntktów vip: 5000.
Zysk. 97$ dziennie.
Znajomy jest miesiąc dłużej niż ja i ma dwukrotynie więcej. Dlatego opłaca się wrzucić do programu grubszy grosz, szybciej zarobimy i więcej wypłacimy.

http://img607.imageshack.us/img607/6726/5100.png


RE: ZeekRewards - Santry - 13-04-2012 21:44

To w takim razie ile twoj znajomy wrzucil $ jesli mozna wiedziec? Bo dzieli was miesiac a ty zarabiasz prawie 5$ a on 97$ dziennie, troche tego nie rozumiem, mozesz mnie oswiecic Smile?


RE: ZeekRewards - AresxXx - 14-04-2012 06:00

Znajomy wrzucił na początek 800$, potem dorzucił drugie tyle. Łącznie wpłacił 1600$.
Dodatkowo pracuje u niego dobrze rozbudowana struktura.
Dlatego ma 97$ dziennie

Dla porównania

Ja wpłaciłem 60$ i teraz mam tylko 5$ dziennie Big Grin

Już jaśniejsze jest? Smile


RE: ZeekRewards - Santry - 14-04-2012 12:59

Pewnie ze tak, rozumiem ze wszystkie zarobione inwestujesz ? I jezeli przykladowo 5$ dziennie inwestujesz o to widac zysk juz na drugi dzien?


RE: ZeekRewards - AresxXx - 14-04-2012 13:14

Tak, wszystkie zarobione inwestuje. Chcę zbudować większą grupę pkt vip, aby później wypłacać więcej.

Zyski zainwestowane na ten dzień są już jutro pokazane. Punkty vip kupione, gotówka naliczona.


RE: ZeekRewards - busines - 16-04-2012 17:27

Witam !

Ja postanowiłem zainwestować 210 $ i jestem bardzo zadowolony z zarobków które osiągam. Teraz biorę się za budowę swojej struktury. Jeżeli znajdzie się osoba, która będzie chciała wstąpić w współpracę z moją osobą to serdecznie zapraszam. Posiadam odpowiednie doświadczenie, materiały itp. Wytłumaczę każdy szczegół i przeprowadzę przez cały proces rejestracji i funkcjonowania biznesu, dopóki dana osoba nie będzie sobie radziła samodzielnie. Jeżeli będzie ktoś zainteresowany, wystarczy zgłosić się na jeden z poniższych kontaktów.

Bartosz Rykowski
Tel.Kom: 668-952-275
Email: [email protected]

Pozdrawiam


RE: ZeekRewards - AresxXx - 16-04-2012 21:51

Kolega wyżej chyba pomylił temat.


RE: ZeekRewards - mireck - 18-04-2012 12:42

A te ogłoszenia, to wystawiamy w programie. Nigdzie tego nie promujemy nie??
Czyli załóżmy że mam 20$.
Kupuje pakiet ten pierwszy, i potem kupuje bidy. (10 kosztuje 10$, czy 100 kosztuje 10$?) i codziennie rozklejam ogłoszenia. I co z nimi się dzieje???


RE: ZeekRewards - AresxXx - 18-04-2012 21:38

Ogłoszenia wystawiamy na różnych stronach i w ten sposób promujemy biznes. Firma nam także podaje prawie wszystko na tacy, bo lista ogłoszeń dostępna jest w internetowym biurze każdego użytkownika. Oczywiście jeżeli ktoś chce to może wystawić ogłoszenie także na stronach nie podanych przez firme zeek.

Pakiet, czyli abonament ten pierwszy kosztuje 10$, każdy kolejny punkt bid/vip kosztuje w przeliczeniu 1 bid = 1$. Czyli za drugie 10$ masz 10 pkt bid/vip Smile

Codziennie rozklejać ogłoszenia musimy, bo firma za to nam płaci. Natomiast po wystawieniu ogłoszenia użytkownicy danej strony ogłoszeniowej mogą odczytać ogłoszenie i zarejestrować się jako nasi klienci.

[/align]


RE: ZeekRewards - Santry - 22-04-2012 13:37

Jak tam przedstawia sie twoje biuro ? Chcialbym zobaczyc poniewaz caly czas sledze twoj temat Smile