Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Piramida Wazzub.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Piramida Wazzub.com (/Temat-Piramida-Wazzub-com-47969)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Piramida Wazzub.com - CMRR - 04-01-2012 02:13

Chętny proszę o link do rejestracjiSmile najlepiej na PW.


RE: Piramida Wazzub.com - macgre - 04-01-2012 17:41

Do wszystkich.

Niestety temat chcą mi wyrzucić do kosza, bo dzień czy dwa wcześniej, ktoś założył podobny. I tym samym mnie ubiegł, bo chciałem założyć piramidkę, jak się pojawiły głosy, żeby się przydała.....

Jestem autorem głównego tematu o Wazzub.
http://zarabiam.com/Temat-WAZZUB-Family-The-Power-of-We-47398
Mój pierwszy tutaj post o Wazzub był jedym z pierwszych (jeśli nie pierwszym) w polskim internecie. Opisuję wszystko co dotyczy tego tematu. Szczegółowo i za każdym razem kiedy pojawi się coś nowego.
Sporo ludzi na innych forach korzysta z moich postów czasami kopiując je słowo w słowo.
Jeśli chcielibyście docenić moją pracę to proszę o poparcie u admina i moderatorów pomysłu pozostawienia mojego tematu o piramidce Wazzub.
Trochę Was jest już zapisanych, więc jest podstawa do wysunięcia takiej prośby.

Wielkie dzięki za ewentualne poparcie.

Pozdrawiam
Grzesiek M.
gg: 1870523


RE: Piramida Wazzub.com - Jaro070 - 04-01-2012 18:05

@up
A jaki problem mają Moderatorzy w tym, że są dwie piramidki?


RE: Piramida Wazzub.com - macgre - 04-01-2012 18:40

Cóż, temat się dubluje, a autor tego drugiego chyba to oprotestował...
Jak się przegląda forum to jest trochę tematów o tym samym. Może ten tez mógłby pozostać....


RE: Piramida Wazzub.com - wojtekp17 - 04-01-2012 18:50

Popieram autora tematu.
Temat na bieżąco monitorowany i uzupełniany o nowe wydarzenia.
Proponuję zachować dwa wątki,życie zweryfikuje,który autor poprowadzi swój lepiej
Pozdrawiam.


RE: Piramida Wazzub.com - dawidt13 - 04-01-2012 18:54

Informacji jakich udziela ten autor w wątku i na pw nie da się przebić. Bardzo szczegółowo opisany cały programy, co zachęciło mnie do korzystania z piramidy(prawie w ogóle nie wchodzę w takie rzeczy). Mam nadzieję, że wątek zostanie.


RE: Piramida Wazzub.com - Noyre - 05-01-2012 00:05

Popieram swoich poprzedników.
Temat cały czas się rozwija w przeciwieństwie do innych i nie widzę powodu by zamykać ten wątek.


pozdrawiam


RE: Piramida Wazzub.com - blanca - 05-01-2012 14:55

Witam. Też popieram i zaklepuję pozycję. Tylko prosze o info co dalej bo nie do końca rozumiem. Tzn. czy teraz Ty wyślesz link na maila? Stamtąd rejestracja? Pozdr


RE: Piramida Wazzub.com - macgre - 05-01-2012 18:02

Na razie zatem kontynuujemy.
Ostatnia osoba, która deklarowała chęć do piramidki to CMRR. Zajął pozycję 3_6.
Kolejna, czyli blanca rejestruje się tutaj : http://signup.wazzub.info/? lrRef=03abb
i zajmuje pozycje 3_7.

Dla uproszczenia zapisu kolejnych osób trochę zmieniam zasady. Oto one:

1. Podaję link do rejestracji w tym temacie razem z numerem pozycji lub wysyłam go na PW osobie która zajęła kolejkę.
2. Każda nowa osoba, która chce dołączyć:
2.a Jeśli Wazzub działa to rejestruje się, pisze tu posta i wysyła mi na PW swój reflink.
2.b Jeśli Wazzub chwilowo nie działa (te chwile są długie niestety...) pisze tu posta zajmując kolejkę i czekając na wiadomość PW z linkiem do rejestracji. Po udanej rejestracji odsyła mi na PW swój reflink w Wazzub.
3. Ja w przypadku 2.a potwierdzam zajęcie pozycji i podaję linka dla kolejnej osoby, która będzie chętna.
W przypadku 2.b wysyłam na PW link do rejestracji. Czyli pkt 1 od nowa itd.


RE: Piramida Wazzub.com - andy1995 - 06-01-2012 03:25

Tez chce ^^. Poprosze link Wink